reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Adus16 oglądnęłam ten film który poleciłaś wczoraj, smutna historia ale można było się uśmiać! teraz mąż się śmieje ze będzie mnie bił deska po stopach [emoji51] przed procedura w styczniu. Są jeszcze jakieś filmy godne uwagi? W temacie oczywiście
 
reklama
A czy mogę w trakcie zmienić lekarza?
W sensie byłam u dr. Niemoczyńskiego ale nie podpasowal nam zbytnio 😕 strasznie nie miły był i zastanawiam się czy na kolejna wizytę moge się zapisać do kogoś innego 😉
Wiesz co nie mam pojecia.. My pojechaliśmy do tej kliniki bo jako jedyna wykonywała badania nasienia w soboty, pani na recepcji zapytała czy mamy wybranego lekarza, ale powiedziałam że nie więc zapisała nas do dr Niedużaka.
 
O kochana jestesmy na tym samym etapie.
3 nieudane transfery
Histeroskopia ok ale czekam na wynik biopsji
A 29.12 do P ws immunologii
Zapisalas sie juz na wizyte?
No właśnie jeszcze się nie umówiłam do Paśnika🙄. Z tego co wiem, to on już nie ma miejsc na ten rok.
Jak się umawiałaś? W szpitalu? Ja trochę nie mogę ogarnąć gdzie to się umawia🙄 Dla mnie wyjazd do Łodzi, to jak wyjazd na księżyc😬
Powiem Ci, że jeszcze się łudzę, że ta histero i straching mi pomoże i zajdę w styczniu. Jutro mam dzwonić do szpitala i będę wiedziała kiedy zabieg
 
@Netiaskitchen super ze sie tak szybko wzięłaś w garść 👊 ja ciągle przeżywam jeszcze. Pewnie jest trochę inaczej jak już jednego bobasa masz ☺ w przyszlym tygodniu idę sie skonsultować z dr na temat mijej blasty i chyba działamy w styczniu.. Chociqz powiem Ci ze jak pomyślę ze znowu wsiądę w ten kołowrót emocjonalny to juz mi się chce rzygać 😂

Dziewczyny mega mi przykro ze tyle tutaj niepowodzeń. Nie wierzę, ze to mlgloby się ciągnąć dłużej wiec 2020 musi być szczęśliwy! mega mocne dupy z nas ❤
 
reklama
Do góry