reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I tym razem postaram się nie nakrecać tylko skupić na tych świątecznych pierdołach: pierniczki, ledowe gwiazdeczki, kto zrobi uszka itp.
robisz lodowe gwiazdeczki ? Daj przepis? Może macie jakieś przepisy na jakieś ciekawe ciasta prócz malinowej chmurki chce zrobić coś innego i nie za słodkiego bo nie mogę :( a uwielbiam
 
Może. Zobaczymy. Krótkoterminowo zabieramy ostatniego kropusia. Od razu, wg wyliczeń jeszcze przed świętami. Będzie co ma być. W pracy składam wniosek urlopowy na 2 miesiące (bo od stycznia kończy mi się macierzyński). Jak się nie uda z ostatnim kropkiem to zastanawiamy się nad zmianą kliniki i startujemy z nową procedurą od nowego roku, oby udało się wbić jakoś wtedy do wujka Jarka. Tak pokrótce wyglądają plany😊 Co myślicie?
Extra!!! Oby wizyta u wujka nie była potrzebna ale w razie co się już umów na Nowy Rok.. ;) to nasz wujek to jak będzie konieczność to coś zaradzi :D
 
Na pewno i to jest najważniejsze...Ja po porażkach przy obu crio pierwsze co po odczytaniu wyników chciałam przytulić mojego Maksia... Piwo też polecam na chandrę :D
No mój Maksio, chociaż młodszy niż Twój to jakoś jakby kumał, że trzeba mamę dziś przytulać. Nie wiem jak, ale kleił się jak mało kiedy❤️
 
robisz lodowe gwiazdeczki ? Daj przepis? Może macie jakieś przepisy na jakieś ciekawe ciasta prócz malinowej chmurki chce zrobić coś innego i nie za słodkiego bo nie mogę :( a uwielbiam
Nie no bez jaj, trochę szyję, trochę gotuję, ale takich cudów to nie umiem wytwarzać😉 Chodziło mi o świecące ledowe, takie do zawieszenia na oknie😀
 
robisz lodowe gwiazdeczki ? Daj przepis? Może macie jakieś przepisy na jakieś ciekawe ciasta prócz malinowej chmurki chce zrobić coś innego i nie za słodkiego bo nie mogę :( a uwielbiam
A ten zielony mech że szpinakiem robiłaś? Nie mam przepisu, ale w necie znajdziesz bez problemu. Nie jest słodkie jak nie przesłodzisz kremu. A jest pycha😀
 
Nie no bez jaj, trochę szyję, trochę gotuję, ale takich cudów to nie umiem wytwarzać😉 Chodziło mi o świecące ledowe, takie do zawieszenia na oknie😀
tak a ja głupia juz sobie pomyślałam że coś nowego haha ha. ... przepraszam bo ja to takie robótki Lubie robić teraz na odstresowanie dziergam bombki na choinkę i pod choinkę dla rodziny i może dlatego tak odrazu zafiksowalam
 
reklama
tak a ja głupia juz sobie pomyślałam że coś nowego haha ha. ... przepraszam bo ja to takie robótki Lubie robić teraz na odstresowanie dziergam bombki na choinkę i pod choinkę dla rodziny i może dlatego tak odrazu zafiksowalam
😀Możesz zapodać jakieś foty w ramach inspiracji?Ja rok temu robiłam filcowe ozdoby, a teraz to nie wiem jeszcze 😊
 

Załączniki

  • WP_20161206_19_39_49_Pro.jpg
    WP_20161206_19_39_49_Pro.jpg
    697,9 KB · Wyświetleń: 66
Do góry