reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ktoś miał zaburzenia rozwoju zarodka z uwagi na czynniki genetyczne?Wiem, że rozwiązaniem są badania PGD.. Wierzę w to, że takie rozwiązanie może zwiększyć szansę na ciążę i narodziny zdrowego dziecka.Leczymy się w doświadczonej placówce, ale też szukamy kobiet z podobnym problemem, aby się upewnić, że robimy wszystko co jest możliwe.
 
reklama
Ktoś miał zaburzenia rozwoju zarodka z uwagi na czynniki genetyczne?Wiem, że rozwiązaniem są badania PGD.. Wierzę w to, że takie rozwiązanie może zwiększyć szansę na ciążę i narodziny zdrowego dziecka.Leczymy się w doświadczonej placówce, ale też szukamy kobiet z podobnym problemem, aby się upewnić, że robimy wszystko co jest możliwe.
A wyszła Wam jakaś mutacja w kariotypach? PGD tylko przebada zarodek ale konkretne chromosomy więc wszystkich nie prawidłowosci potencjalnych może nie wychwycić.. pozatym to jest tylko diagnostyka, wadliwego zarodka w żaden sposób nie naprawia.. A jest teoretyczne ryzyko uszkodzenia zarodka który jest badany pgd.. Korzyści są czesto wątpliwe ale jeśli u was jest problem w kariotypach to można zaryzykować i zainwestować w ta metodę..
 
A miałaś histeroskopię? Warto to zrobić - ja jestem po 3 nieudanych transferach i będę miała histero i scratching endometrium w grudniu na NFZ.
Jak po tym zabiegu mi się nie uda zajść to uderzam do dr Paśnika badać immunologię

O kochana jestesmy na tym samym etapie.
3 nieudane transfery
Histeroskopia ok ale czekam na wynik biopsji
A 29.12 do P ws immunologii
Zapisalas sie juz na wizyte?
 
Popieram.. Ja tym razem ich pseudo nadzoru nie biorę..
Ja też teraz nie brałam i sobie poradzilam, po transferze powiedziałam że mają sprawdzić moje leki bo powinny być inne (czyli większe dawki) i lekarz wpisał nowe dawkowanie i recepty i umówiłam się na zwykłą wizytę po 10 dpt. A miałam robić betę jutro ale okazało się że też luteiny mi zabraknie i zadzwoniłam powiedzieli, właśnie ze musze przyjść zapłacić za wizytę i dostanę receptę, dlatego stwierdziłam że nie będę czekać do środy i płacić 2 razy za wizytę, tylko zrobię wszystko w poniedziałek. Dobrze wyszło bo wcześniej się dowiedziałam wszystkiego i leków bez sensu nie brałam.
 
Dziewczynki a co mogę bez recepty kupić na sen ? Chodzę jak zombie od chyba 3 tyg. Chyba za dużo myśle . Kładę się spać zmęczona jak niewiem a potem się wiercę do 23-24 i nie mogę zasnąć ;( a rano po 5 budzik dzwoni a ja depresji dostaje [emoji23] bo nie mogę oczow otworzyć . Wczoraj wypiłam podwójna melisę i nic. Mąż dzwoni i mówi żebym walnęła sobie piwko to zasnę.. yhy chciałabym . Chce coś skutecznego ale nie szkodliwego . Możecie coś polecić ?

Polecam kykac melatonine pol godzinki przed snem
Dziala cuda:)))
A i poprawia podobno jakosc komorek jajowych
 
A miałaś histeroskopię? Warto to zrobić - ja jestem po 3 nieudanych transferach i będę miała histero i scratching endometrium w grudniu na NFZ.
Jak po tym zabiegu mi się nie uda zajść to uderzam do dr Paśnika badać immunologię
A czy przy biopsji też można ten scratching robić czy nie? Bo histero robiłam i podobno ok.
 
reklama
Hej dziewczyny chcialam wam bardzo podziękować za duze wsparcie❤ tym razem na pewno szybciej dojde do siebie a to wszystko dzieki wam❤postanowiłam nie poddawać sie i próbować dalej. Juz umowilam się z lekarzem i za tydzień lece do Polski. Powiedział mi ze przeanalizuje jeszcze raz wszystko i pomyśli jak może nam pomóc ✊✊✊
 
Do góry