reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No wiem, wiem :) dzięki! Ma to jak najbardziej sens.. Głupieje już... kiedyś była taka teoria że jak kobieta w ciąży po farbuje sobie włosy to zwyczajnie kolor nie wyjść :) Niby to śmieszne ale w pierwszej ciąży zanim się o niej dowiedziałam rozjasnilam wlosy i wyszły żółte.. Potem się dowiedziałam o ciąży.. Jakoś to mi akurat w pamięć zapadło

Ja słyszałam teorię, że jak kobieta włosy w ciąży farbuje, to dziecko może być rude :) :) :)
 
Niestety nie. Przy drugim transferze bylam bardzo obsatwiona, luteina dowcipnie i pod język, prolutex, duphaston, encorton, heparyna, acard plus kwas, wit. D, modulatory homocysteiny i dupa, nawet nie drgnelo
Niestety nie. Przy drugim transferze bylam bardzo obsatwiona, luteina dowcipnie i pod język, prolutex, duphaston, encorton, heparyna, acard plus kwas, wit. D, modulatory homocysteiny i dupa, nawet nie
Niestety nie. Przy drugim transferze bylam bardzo obsatwiona, luteina dowcipnie i pod język, prolutex, duphaston, encorton, heparyna, acard plus kwas, wit. D, modulatory homocysteiny i dupa, nawet nie drgnelo
Bardzo mi przykro 😔 mam nadzieję, że niedługo się uda 😊 jak mogę spytać to miałaś tylko przeciwciała dodatnie czy coś jeszcze?
 
Proszę o interpretacje
 

Załączniki

  • 04DFFC2A-4ED9-4368-8E9C-F3B5DBFDACD0.jpeg
    04DFFC2A-4ED9-4368-8E9C-F3B5DBFDACD0.jpeg
    508,9 KB · Wyświetleń: 76
3 miesiące?? Jeny gdzie tak jest? Tu niby 39 tygodni ale w ciąży zamiast zwolnienia mogą Cię już na macierzyński wysłać.. Państwo płaci grosze, pracodawcy w zależności od kontaktu ale nie wiem jak to jest jak ktoś się dopiero zatrudnil.. W Polsce pod tym względem naprawdę nie jest źle... Przynajmniej na razie..
We Francji tez jest 3 miesiące macierzyńskiego i pracuje się praktycznie do końca ciąży 😜
 
Piękna beta, gratuluję!! I mocno trzymam kciuki za przyrost[emoji110][emoji110][emoji110]
A dobrze pamiętam że Ty też masz kir AA? Bez accofilu podejscie?
Tak dobrze pamiętasz
Lekarz mówił żebyśmy spróbowali bez accofilu zawsze podawane był 2 dniowe ze nie doszliśmy do takiego momentu zeby podać 5dniowego wrazie czego mieliśmy w grudniu zrobic podejśćie z accofilem mam nadzieję że nie będziemy myśleli że mimo tych kirow aa beta bedzie pięknie rosła i wszystko skończy się szczęśliwie
 
reklama
Dziewczyny sorki że zadaje głupie pytanie ale muszę kogoś spytać a nie spytam lekarza w klinice bo się spale ze wstydu hahaha :D Czy na kilka dni przed transferem dac sobie spokój z farbowaniem włosów??? Pytam bo mam swoją fryzjerke od 15 lat w Gdańsku więc jak jestem w Polsce idę zawsze do niej.. jeśli to zły pomysł to dam sobie spokój... Jak się transfer nie uda zdaze pofabrować przed wyjazdem jeszcze a jak się uda to mogę chodzic 9 miesięcy z odrostem , poświęcę się bez problemu :laugh2: :rofl2:

W ciąży można farbowac to i przed transferem jest ok. Tylko bez, amoniaku, ale chyba już takich farb z amoniakiem się nie używa :)
 
Do góry