reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na kilka przed transferem jak najbardziej . Przecież zarodek jest zamrożony. Co ma jedno z drugim wspólnego.
Ja już nie wiem co... Chemia na skórze głowy.. A nóż to gdzieś tam przenika ;) Nigdy się nie zastanawiałam nad tym po wcześniej przed transferami nie musiałam farbowac.. Albo na miejscu mieszkalam ..
 
reklama
Dziewczyny sorki że zadaje głupie pytanie ale muszę kogoś spytać a nie spytam lekarza w klinice bo się spale ze wstydu hahaha :D Czy na kilka dni przed transferem dac sobie spokój z farbowaniem włosów??? Pytam bo mam swoją fryzjerke od 15 lat w Gdańsku więc jak jestem w Polsce idę zawsze do niej.. jeśli to zły pomysł to dam sobie spokój... Jak się transfer nie uda zdaze pofabrować przed wyjazdem jeszcze a jak się uda to mogę chodzic 9 miesięcy z odrostem , poświęcę się bez problemu :laugh2: :rofl2:
Kochana nie dajmy się zwariować.Na nasze dobre samopoczucie składa się wiele czynników i nasz wygląd też.Warto się wyluzować i właśnie pomalować włosy kupić nowy ciuch.Ja czekałam na wyniki bety na krześle fryzjerka była u mnie.jedynie w dzień transferu bym się tego typu działań nie podjela
 
A nie lepsza b complex ?
Myśle, ze to zależy od zapotrzebowania na witaminę, porównywałam i w tej b complex jest trochę mniejsza ilość witaminy b12, a np u mnie przy problemach z niskim żelazem lekarz polecił uzupełnić głównie b12, ale możliwe ze b complex w niektórych przypadkach będzie odpowiednia 😉
 
Kochana nie dajmy się zwariować.Na nasze dobre samopoczucie składa się wiele czynników i nasz wygląd też.Warto się wyluzować i właśnie pomalować włosy kupić nowy ciuch.Ja czekałam na wyniki bety na krześle fryzjerka była u mnie.jedynie w dzień transferu bym się tego typu działań nie podjela
Mam jakąś zacme bo nie pamiętam czy farbowalam włosy w ciąży.. Pamiętam tylko ze dwa tygodnie przed porodem a wczesniej amnezja :(
 
reklama
Do góry