reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już nie wiem co... Chemia na skórze głowy.. A nóż to gdzieś tam przenika ;) Nigdy się nie zastanawiałam nad tym po wcześniej przed transferami nie musiałam farbowac.. Albo na miejscu mieszkalam ..
Jeśli masz mieć dyskomfort z tego tytułu to odpuść. Jednak bez przesady, myślę że lekarz wyrazi zgodę bez problemu.
 
reklama
O matko... Ja akurat zmieniam pracę w miesiącu jak transfer będzie, co prawda nie w Polsce ale zaczęłam myśleć jak to będzie...

No ja tez nie w Polsce, tu normalne ze nie ma zwolnienia w ciąży a macierzyński trwa 3 miesiące a potem nie ma środków do życia ale ze w Polsce chcą takie coś wprowadzić to masakra
 
No ja tez nie w Polsce, tu normalne ze nie ma zwolnienia w ciąży a macierzyński trwa 3 miesiące a potem nie ma środków do życia ale ze w Polsce chcą takie coś wprowadzić to masakra
3 miesiące?? Jeny gdzie tak jest? Tu niby 39 tygodni ale w ciąży zamiast zwolnienia mogą Cię już na macierzyński wysłać.. Państwo płaci grosze, pracodawcy w zależności od kontaktu ale nie wiem jak to jest jak ktoś się dopiero zatrudnil.. W Polsce pod tym względem naprawdę nie jest źle... Przynajmniej na razie..
 
@Aduś16 masz poniżej odpowiedź lekarza ginekologa na temat farbowania włosów w ciąży. Także idź moja droga i upiększ się na ciążę:)
No wiem, wiem :) dzięki! Ma to jak najbardziej sens.. Głupieje już... kiedyś była taka teoria że jak kobieta w ciąży po farbuje sobie włosy to zwyczajnie kolor nie wyjść :) Niby to śmieszne ale w pierwszej ciąży zanim się o niej dowiedziałam rozjasnilam wlosy i wyszły żółte.. Potem się dowiedziałam o ciąży.. Jakoś to mi akurat w pamięć zapadło
 
reklama
Do góry