reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czuję się dobrze, powiem Tobie ,nie mam zadnych objawów . Jedyne co to cycki bolą pewnie od leków biorę 3×4 100 g luteina, 2×prolutex ,2×1 estrofem. No i brzucj po zatrzykach z prolutexu masakra. A ty masz jakieś jakieś objawy. Daj znać jutro jak tylko będziesz miała wynik
Haha objawy nie wiadomo czego 😂 Tak, cycki to z tej luteiny właśnie wiec nie powinno się tym sugerować ale łatwo powiedzieć. Ja myslalam przez pierwsze 9 dni ze mi pękną 💥 a teraz już tak delikatnie.
jajca mnie bolały konkretnie po punkcji bo sciagneli 14 jajek... A jakos od 5 dpt takie @ owe raz są a raz nie. Generalnie za duzo bierzemy leków i za wcześnie jest na jskies objawy ... Wiem to, a jednak nie da się tego zignorować... Taka baba głupia ze mnie.

To też cie niezle faszerują... A ty mialas crio?
 
Haha objawy nie wiadomo czego 😂 Tak, cycki to z tej luteiny właśnie wiec nie powinno się tym sugerować ale łatwo powiedzieć. Ja myslalam przez pierwsze 9 dni ze mi pękną 💥 a teraz już tak delikatnie.
jajca mnie bolały konkretnie po punkcji bo sciagneli 14 jajek... A jakos od 5 dpt takie @ owe raz są a raz nie. Generalnie za duzo bierzemy leków i za wcześnie jest na jskies objawy ... Wiem to, a jednak nie da się tego zignorować... Taka baba głupia ze mnie.

To też cie niezle faszerują... A ty mialas crio?
Tak. Crio . Bo robiliśmy pdg i czeka sie 2 tyg. Na wyniki. Blastuś 6.1.2
 
Dokładnie ! Wyjęłaś mi to z ust!
Właśnie się prZyszlam do Was z forum inseminacji - niestety 4 nieudane. Póki co u mnie wrogość śluzu amh 4,5 u męża lekko podwyższona fragmentacja dna.
In vitro- decyzja podjęta zupełnie na wariackich papierach w gabinecie w ubiegły czwartek okazało się ze to 2 dc i ze zostały dwa ostatnie miejsca ale trzeba się do 6 grudnia wyrobić ze wszystkim i poszło...
W czwartek mam wizytę w nast tygodniu punkcja.. jeśli będzie wszystko wporzadku.
Okropnie się stresuje...

Bądź dobrej myśli! Trzymam za Was kciuki :-) z perspektywy czasu powiem: "nie taki diabeł straszny, jak go malowali" ;-) ja to nie cierpię szpitali, robię się blada na samą tylko myśl... Ręce mi się trzęsły jak miałam zrobić sobie pierwszy zastrzyk, a teraz mąż żartuje czy nie myślę o karierze medycznej - do takiej wprawy doszłam 😉😂
Najbardziej obawiałam się narkozy i samej punkcji, poszło bardzo sprawnie i szybko, z relacji męża: nie było mnie 10 minut :-)
Udało się pobrać 11 jajeczek i doktor była bardzo zadowolona, bo mój lewy "leniwy" jajnik postanowił przejść na wcześniejszą emeryturę i słabo współpracuje 😉 7 dojrzało, 5 udało się zapłodnić, 4 przeszły testy DNA, z tego jeden zatrzymał się drugiego lub trzeciego dnia, jeden wyjątkowo wolno się dzielił i tak wyszło, że w dniu transferu czekały na nas tylko lub aż 2 idealne zarodki 😍 oba zabrałam do domu 😀
Teraz jestem sobie "2+1" i czekamy 😊
Wiem jakie mam szanse... ale jestem bardzo szczęśliwa, że spróbowałam :-)

Życzę powodzenia i będę myśleć o Was cieplutko :-)
 
Jak to ci nie pomoże! to trzeba monitorowac.. Ale mam nadzieję ze to chwilowe i Ci przejdzie. Ja sie też czulam po punkcji fatalnie przez 4 dni. I na szczescie przeszlo samo. Teraz mam 11dpt czuję się dobrze tylko jestem śpiąca, pewnie przez tą luteinę. i cudem nie zrobiłam dzisiaj testu sikanego mimo ze snily mi sie nad ranem 2 kreski. Jutro powinnam zrobić betę ale się strasznie boję ze znowu się nie udało 😒
Myśl pozytywnie, najważniejsze ze się dobrze czujesz. 🙂
 
reklama
Jestem w 8t.c. i mam 36tys bhcg, ale przyrosty od ostatniego oznaczenia mam jakieś 30proc. Nic się u mnie nie dzieje złego, jutro mam usg i swiruje.... Wydaje mi się że musi zwolnić bo powinnam aktualnie mieć 250tys.....
Ja mam ok 55 tyś betę i sprawdzając w kalkulatorze przyrost jest już tylko ok 60%, także myślę że nie musisz się martwić😉
 
Do góry