reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Novum. Nie, podaje się go tylko w dniu transferu. Nie działa zbyt długo bo jakieś 12-24h.
Teraz mam brać tylko no-spe w razie potrzeby.
Przy wcześniejszym transferze brałam relanium dwie godziny przed transferem i później przez chyba 3 kolejne dni.
Mi nospa w ogóle nie pomagała, brałam nawet do 10 tabletek dziennie, dlatego teraz mam dostać Atosiban, tylko skoro on tak krótko działa, to nie wiem... Bo ta nospe musisla brać codziennie. Przestałam dopiero po dwóch tygodniach, jak się okazało, że beta jest zerowa.
 
Ja powtórzę w środę i potem też na wizytę ale to już razem z progesteronem i estradiolem bo na pewno będą chcieli :wink:
Progesteron robię sama i dzisiaj zmusilam lekarza żeby spojrzał na moje wyniki bo mam niski i mówi ze jest ok ale wiem ze jest on niski. Boje się bo wiem ze jest bardzo ważny. Byle do wizyty.
 
reklama
Do góry