reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, wracam do Was po dłuższym czasie. Jestem dziś 13dpt blastusia wychodzącego z otoczki. Jutro mam iść na betę, ale nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca. Wyszły dwie kreski jak na zdjęciu. Oczywiście pójdę jutro na betę żeby się upewnić, ale myślicie że to dobry znak? Zobacz załącznik 1038735
Beta zdecydowanie będzie pozytywna, nie musisz jej robić:) Gratuluję ciąży.
 
reklama
Dziewczyny, wracam do Was po dłuższym czasie. Jestem dziś 13dpt blastusia wychodzącego z otoczki. Jutro mam iść na betę, ale nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca. Wyszły dwie kreski jak na zdjęciu. Oczywiście pójdę jutro na betę żeby się upewnić, ale myślicie że to dobry znak? Zobacz załącznik 1038735
Cuudnie gratuluje.
 
Dziewczyny, wracam do Was po dłuższym czasie. Jestem dziś 13dpt blastusia wychodzącego z otoczki. Jutro mam iść na betę, ale nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca. Wyszły dwie kreski jak na zdjęciu. Oczywiście pójdę jutro na betę żeby się upewnić, ale myślicie że to dobry znak?
[/QUOTE]

Coś dziwnie mi się post dodał - To odpowiedź do Oleczki27

Z całego serca gratuluję:). Cudowny widok:)
A miałaś jakieś objawy?
Ja się biję z myślami czy nie jechać jutro, to będzie 8dpt, kompletnie nic nie czuję i się martwię, że kropek się wcale nie przyjął:(
 
Dziewczyny, wracam do Was po dłuższym czasie. Jestem dziś 13dpt blastusia wychodzącego z otoczki. Jutro mam iść na betę, ale nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca. Wyszły dwie kreski jak na zdjęciu. Oczywiście pójdę jutro na betę żeby się upewnić, ale myślicie że to dobry znak? Zobacz załącznik 1038735
Nie, myślę że pozytywny test ciążowy to zły znak...
No jasne kobieto , że dobry, co to za pytanie???? Tylko sie cieszyć i skakać z radości :) :) :)
 
Dziewczyny, wracam do Was po dłuższym czasie. Jestem dziś 13dpt blastusia wychodzącego z otoczki. Jutro mam iść na betę, ale nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca. Wyszły dwie kreski jak na zdjęciu. Oczywiście pójdę jutro na betę żeby się upewnić, ale myślicie że to dobry znak? Zobacz załącznik 1038735
No bardzo :) ja dziś też 13dpt
 
Dziewczyny, wracam do Was po dłuższym czasie. Jestem dziś 13dpt blastusia wychodzącego z otoczki. Jutro mam iść na betę, ale nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca. Wyszły dwie kreski jak na zdjęciu. Oczywiście pójdę jutro na betę żeby się upewnić, ale myślicie że to dobry znak? Zobacz załącznik 1038735
Pewnie że dobry :happy: gratulacje.
 
Dziewczyny, wracam do Was po dłuższym czasie. Jestem dziś 13dpt blastusia wychodzącego z otoczki. Jutro mam iść na betę, ale nie wytrzymałam i zrobiłam sikańca. Wyszły dwie kreski jak na zdjęciu. Oczywiście pójdę jutro na betę żeby się upewnić, ale myślicie że to dobry znak?

Coś dziwnie mi się post dodał - To odpowiedź do Oleczki27

Z całego serca gratuluję:). Cudowny widok:)
A miałaś jakieś objawy?
Ja się biję z myślami czy nie jechać jutro, to będzie 8dpt, kompletnie nic nie czuję i się martwię, że kropek się wcale nie przyjął:(
[/QUOTE]
Dobrze Cię rozumiem, ja też nie mam żadnych objawów, dzisiaj 6 dpt, ale na betę idę w czwartek. @Apola a u Ciebie jak tam sytuacja wygląda?
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

iRuszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-10-29 sandra777.12 podglądanie pęcherzyków
2019-10-31 Apola BETA❤✊
2019-10-29 Liliana87 transfer ❤❤❤
2019-10-31 Netiaskitchen histeroskopia
2019-10-31 juchaa_87 BETA❤✊
2019-10-31 fredka84 BETA❤✊
2019-11-02 Zuzula2016 BETA❤✊
2019-11-02 sandra777.12 podglądanie pęcherzyków
2019-11-04 sandra777.12 Punkcja
2019-11-12 Artemida90 decyzja o transferze
2019-11-13 goffa13 echografia 1 trymestru
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
 
Do góry