reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też wariowałam, dzień przed punkcja nie poszłam do pracy. Ogólnie źle wszystko znosiłam i lekarka zalecała nawet wizytę u psychologa ale się nie zdecydowałam.

Nie brałam nic na uspokojenie, trochę relanium jak plamiłam.

Myślę, że może spróbować jakiejś rozmowy itd., leki to leki...
Chyba tylko jak tak wariuje widzę ....
 
Wow ale wynik, ja miałam 6[emoji1787]
Mam rezultat, pobrali w sumie 36 komórek. Pytałam 2 razy bo myślałam ze źle usłyszałam. Zalecenia tylko leżenie i ewentualnie toaleta. Zero ciężkich prac. Dużo pic. W tym tygodniu jeszcze badanie krwi i 24.10 badanie usg. 12.11 spotkanie z doktor prowadząca i wtedy dowiemy się ile mamy zamrożonych zarodków i wtedy tez będziemy układać plan pod transfer [emoji4] trzymajcie kciuki za dorodne blastki
 
Dziewczyny, mam pytanie do tych, ktore byly juz w ciazy. Od dwoch dni przestal mi bolec brzuch zostaly same mdlosci. Dzis to mdlosci byly tylko rano. Co prawda jutro mam wizyte u lekarza wiec sprawdze czy wszystko jest z brzdacem w porzadku ale czy to normalne ze takie objawy zanikaja ? To 7 tydzien.
Tez mam 7tydzien. Jednego dnia boli mnie brzuch, innego spokoj. Jednego kreci mi sie w glowie i mam mini mdlosci, drugiego nic. Przez wiekszosc czasu nie mam zadnych dolegliwosci.
Tylko spokoj moze nas uratowac [emoji12]
 
reklama
Do góry