reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zdecydowałaś sie na histero? Czo tam lekarz zasugerował? Po co teraz chce ja zrobic?
Lekarz zasugerował, po dwóch nieudanych transferach. Żeby sprawdzić czy nie ma żadnych przeszkód w jamie macicy, jak nie ma to transfer w kolejnym cyklu, jak coś znajdą to będą zwalczać. Nigdy nie miałam robionej histeroskopii
 
Ostatnia edycja:
Muszę się wam pochwalić dzis zamrozlil mi 4 blastki jeszcze jedna została zobaczymy czy dojdzie jutro i bedzie mrożona
jestem mega przeszczesliwa jutro wizyta u lekarza [emoji4][emoji4][emoji4][emoji8][emoji8][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji8] w którym dniu robia transwer przy mrozaczkach ? 1 listopada mam dostac miesiączke
 
Muszę się wam pochwalić dzis zamrozlil mi 4 blastki jeszcze jedna została zobaczymy czy dojdzie jutro i bedzie mrożona
jestem mega przeszczesliwa jutro wizyta u lekarza [emoji4][emoji4][emoji4][emoji8][emoji8][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji8] w którym dniu robia transwer przy mrozaczkach ? 1 listopada mam dostac miesiączke
Brawo ! Gratuluje :)
 
Muszę się wam pochwalić dzis zamrozlil mi 4 blastki jeszcze jedna została zobaczymy czy dojdzie jutro i bedzie mrożona
jestem mega przeszczesliwa jutro wizyta u lekarza [emoji4][emoji4][emoji4][emoji8][emoji8][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji8] w którym dniu robia transwer przy mrozaczkach ? 1 listopada mam dostac miesiączke
Brawo ☺️Super wiadomość ! Trzymam kciuki ☺️☺️☺️
 
Muszę się wam pochwalić dzis zamrozlil mi 4 blastki jeszcze jedna została zobaczymy czy dojdzie jutro i bedzie mrożona
jestem mega przeszczesliwa jutro wizyta u lekarza [emoji4][emoji4][emoji4][emoji8][emoji8][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji8] w którym dniu robia transwer przy mrozaczkach ? 1 listopada mam dostac miesiączke
Kiedy endometrium jest odpowiedniej grubości przy blastkach 5 dni progesteron przed crio :)
Super wiesci. Nareszcie sie doczekałaś :)
 
reklama
Do góry