reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pół biedy jeśli zostawia temat jak jest teraz (ciężko jest z kasą, wiem, ale jak dotąd udawało nam się to i dalej damy radę, przypominam zeszłoroczny pomysł z napadem na bank lub na proboszcza :-D :-D :-D)
Gorzej jeśli zaczną grzebać w ustawie, był już kiedyś pomysł, żeby robić ivf na jednej komórce (czyli punkcja i zapladnianie tylko 1 komórki) i zabronić crio... Albo jak zaczną stygmatyzowac dzieci urodzone po ivf :( :( :(
 
Pół biedy jeśli zostawia temat jak jest teraz (ciężko jest z kasą, wiem, ale jak dotąd udawało nam się to i dalej damy radę, przypominam zeszłoroczny pomysł z napadem na bank lub na proboszcza :-D :-D :-D)
Gorzej jeśli zaczną grzebać w ustawie, był już kiedyś pomysł, żeby robić ivf na jednej komórce (czyli punkcja i zapladnianie tylko 1 komórki) i zabronić crio... Albo jak zaczną stygmatyzowac dzieci urodzone po ivf :( :( :(
Nooo.
Ja się pożegnam z marzeniami:(
 
Dziś okazało się, ze moja 5 lat młodsza siostra jest w ciąży, moi rodzice w końcu zostaną dziadkami, bardzo na to czekali. Wiecie .... cieszę się bardzo... ale jednocześnie robiłam wszystko, żeby się nie rozpłakać
Ja wczoraj bylam na baby shower u przyjaciolki .. niby radość , ale taka wewnętrze poczucie niesprawiedliwości .. nawet się nie starali .. a my już tyle czasu i nic .... trudne momenty
 
W pierwszej kolejności gen a potem przeciwciała przeciwko transglutaminazie tkankowej. Oby się nie potwierdzilo :(
@Śliwka12345 powiedz proszę a te przeciwciala też miałaś mocno dodatnie? Ja też robiłam badania na celiaklie z zalecenia lekarza, ale tylko na przeciwciala, które wyszły słabo dodatnie i stwierdził ze nie ma się czym przejmować.
 
Akurat mój komentarz nie dotyczył wyborów, a tego co napisała Apola :)
Ale już też zapytałam się Męża czy w ogóle mogą zabronić IVF ;/
Nie dadzą rady, spójrzcie na te wyniki z innej strony. Obiecali wszystkim wszystko, no prawie. Znalazła się kasa na trzynastki dla emerytów, 500 na każde pierwsze dziecko, zamrozili do wyborów cenę prądu.Naprawde bałam się że wynik będzie gorszy. I pewnie by był gdyby nie trochę większa mobilizacja ludzi który poszli na wybory. Ale ta bańka pierd****e bo nie budżet to nie worek bez dna. A i zadluzac nie można się bez końca. Teraz co powiedzą ludziom jak będą podwyżki prądu czy czegoś tam znowu? Że to nie ich wina? Że to wina Tuska, skoro to oni kolejny raz rządzą? Mi tylko smutno że mamy w kraju tak wielu głupich, po prostu tepych, zacofanych i głupich ludzi, którzy w te wszystkie kłamstwa wierzą. Ale jak wczoraj patrzyłam na sztab PiS to pomimo przyklejony h do pyskow sztucznych uśmiechów to nie było tam jakiejś euforii widać. Oni liczyli na dużo więcej. A ja czekam tylko na jedno. Wiem że nikomu nie powinno się źle życzyć, ale tej jednej osobie po tym co zrobił to chyba nie można życzyć niczego dobrego. Jeden nekrolog, ten na pierwszej stronie wszystkich gazet. Dożyjemy tego, zobaczycie. Ale myślę że kilka walk o nas kobiety jeszcze nas czeka. I niech to będzie już ostatnia kadencja gdy rządzi prawica z Kościołem. A może nawet nie cała kadencja...
 
napewno do tego nie dojdzie jestem przekonana
Wcale nie badz tego pewna, było już wiele prób ale piętnować IVF a teraz mają kolejne 4 lata wypasu... @Netiaskitchen genialnie to podsumowala..wystarczy spojrzeć na profil elektoratu PIS..Wieś, brak lub niskie wykształcenie, wiek.. Może to stereotyp ale niestety rządzą Polską przedstawiciele ciemnoty. Ciężko pracujący obywatele płacą już dawno za ich rozdawnictwo..wystarczy żeby zaczęli mniej zabierać zamiast rozdawać.. Ale w ten sposób ciemnota ich przestanie popierać..
 
reklama
Hej kobietki . Ja po wizycie.. endomenda się wycisza, od piątku zaczynam stymulację gonal f.. tylko znów Nie zwiększyli dawki .. dalej 225 jednostek .. mało przy takiej dawcę się pojawiło jajeczek ostatnio .. 25.10 podglad pęcherzyków ..poza tym jakiś antybiotyk już mam łykać przez 3 dni .. nic więcej tu nie robią w Holandii .. żadnych badań krwi , nic .... załamka . Będzie to będzie - nie to nie ... trzymajcie kciuki proszę . Podchodzimy drugi raz .. jeśli się nie uda chyba pojedziemy na kilka tyg do pl do jakiejs kliniki.. ale jeszcze nie chce o tym myslec
 
Do góry