reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wcale nie badz tego pewna, było już wiele prób ale piętnować IVF a teraz mają kolejne 4 lata wypasu... @Netiaskitchen genialnie to podsumowala..wystarczy spojrzeć na profil elektoratu PIS..Wieś, brak lub niskie wykształcenie, wiek.. Może to stereotyp ale niestety rządzą Polską przedstawiciele ciemnoty. Ciężko pracujący obywatele płacą już dawno za ich rozdawnictwo..wystarczy żeby zaczęli mniej zabierać zamiast rozdawać.. Ale w ten sposób ciemnota ich przestanie popierać..

A mi jest przykro, że kogoś ze wsi, z niskim wykształceniem czy osoby w jakimś tam wieku nazywa się 'ciemnotą'... trzeba się trochę szanować bez względu na poglądy...

I żeby nie było też jestem absolutną przeciwniczką P..S i zgadzam się z Wami, ale można się wypowiadać bez obrażania innych. I pamiętajcie że punk widzenia zależy od punktu siedzenia...
 
Nie dadzą rady, spójrzcie na te wyniki z innej strony. Obiecali wszystkim wszystko, no prawie. Znalazła się kasa na trzynastki dla emerytów, 500 na każde pierwsze dziecko, zamrozili do wyborów cenę prądu.Naprawde bałam się że wynik będzie gorszy. I pewnie by był gdyby nie trochę większa mobilizacja ludzi który poszli na wybory. Ale ta bańka pierd****e bo nie budżet to nie worek bez dna. A i zadluzac nie można się bez końca. Teraz co powiedzą ludziom jak będą podwyżki prądu czy czegoś tam znowu? Że to nie ich wina? Że to wina Tuska, skoro to oni kolejny raz rządzą? Mi tylko smutno że mamy w kraju tak wielu głupich, po prostu tepych, zacofanych i głupich ludzi, którzy w te wszystkie kłamstwa wierzą. Ale jak wczoraj patrzyłam na sztab PiS to pomimo przyklejony h do pyskow sztucznych uśmiechów to nie było tam jakiejś euforii widać. Oni liczyli na dużo więcej. A ja czekam tylko na jedno. Wiem że nikomu nie powinno się źle życzyć, ale tej jednej osobie po tym co zrobił to chyba nie można życzyć niczego dobrego. Jeden nekrolog, ten na pierwszej stronie wszystkich gazet. Dożyjemy tego, zobaczycie. Ale myślę że kilka walk o nas kobiety jeszcze nas czeka. I niech to będzie już ostatnia kadencja gdy rządzi prawica z Kościołem. A może nawet nie cała kadencja...
hahahhahaha dobra jestes :) ale tez o tym ostatnio myslalam. Oj my nie dobre.
 
Wcale nie badz tego pewna, było już wiele prób ale piętnować IVF a teraz mają kolejne 4 lata wypasu... @Netiaskitchen genialnie to podsumowala..wystarczy spojrzeć na profil elektoratu PIS..Wieś, brak lub niskie wykształcenie, wiek.. Może to stereotyp ale niestety rządzą Polską przedstawiciele ciemnoty. Ciężko pracujący obywatele płacą już dawno za ich rozdawnictwo..wystarczy żeby zaczęli mniej zabierać zamiast rozdawać.. Ale w ten sposób ciemnota ich przestanie popierać..
Wiecie co i tak tego nie zmienimy A pi co jeszcze na temat polityki dyskutować i się nerwowac nie ma sensu
 
A mi jest przykro, że kogoś ze wsi, z niskim wykształceniem czy osoby w jakimś tam wieku nazywa się 'ciemnotą'... trzeba się trochę szanować bez względu na poglądy...

I żeby nie było też jestem absolutną przeciwniczką P..S i zgadzam się z Wami, ale można się wypowiadać bez obrażania innych. I pamiętajcie że punk widzenia zależy od punktu siedzenia...
Dokładnie!!
 
A propo myslenia pozytywnego to szukam pocieszenia. Ja glupia, naczytalam sie w internecie o poronieniach itp. I zyje w strachu. Niby wszystko dobrze po pierwszej wizycie, beta przyrasta ladnie, ale mam tak ogromna wewnetrzna obawe o kropka ze az to trudne do opisania. Wizyte serduszkowa mam dopiero na 23 w przyszla srode ale ten czas wlecze sie jak nieublagany. Czy tylko ja tak mam ?
 
reklama
Ja dziewczyny ledwo zipie:hmm: nie dosc ,ze zawroty glowy,mdlosci to jeszcze przeziebieniej ak narazie lekkie ale jak sie rozhula to pojde do lekarza. Narazie czuje tylko rozbicie ,kicham i smarkam.organizm moj zmeczony. Pierw histeroskopia ,antybiotyk,stymulacja ,potem punkcja,ciaza i teraz przeziebienie. Bidok nie ma kiedy odpoczac ani sie zregenerowac. A tylko slysze dookola ojeeej jak ty wygladasz i co tak zbrzydlas hihi no a jak tu wygladac jak sie ledwo zyje i czesciej tuli kibel niz meza...
 
Do góry