reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie mam niestety dobrych wieści.Wynik fisch wykrył trisomie 21-zespół Downa.Obrzęk płodu zniknął,serduszko bije.Ciężka decyzja przed nami.
Ja sie poplakalam innawet nie wiem co powiedziec..tyle , ze mam nadzieje ,ze sie okwze zdrowa dzidziunia i wszystko sie dobrze skonczy..obojetnie jaka decyzje nie podejmiecie to zycze wszystkiego co Wam potrzeba ..
 
Nie mam niestety dobrych wieści.Wynik fisch wykrył trisomie 21-zespół Downa.Obrzęk płodu zniknął,serduszko bije.Ciężka decyzja przed nami.
Oj kochana bardzo mi przykro ciezka decyzja jeszcze przed wami, proponuje przejsc sie do jakiegos osrodka z dziecmi chorymi na zespol dawna i zapoznanie sie blizej z ta choroba bo czasami przeraza nas to czego nie znamy a moze okazac sie wcale nie takie straszne. Ma w rodzinie chlopca z ZD i Wiem ile milosci i szczescia moze dac takie dziecko...
 
Nie mam niestety dobrych wieści.Wynik fisch wykrył trisomie 21-zespół Downa.Obrzęk płodu zniknął,serduszko bije.Ciężka decyzja przed nami.
Kochana, nawet nie wiadomo co napisać... Musicie być teraz silni i wspierać się by podjąć decyzję, dać sobie chwilę czasu. Przytulam mocno i naprawdę smuce się razem z Tobą.
 
@anielka0612 a koszty tych szczepien? Dobrze kojarzę, ze pisalas cos o 800 zl? W ogole dzięki za pomoc duzo mi to wyjasnilo :) wklejam swoje wyniki jakbyś mogła zerknac. U mnie to il10 za niskie jak dobrze rozumiem?
20191003_121111.png
20191009_161652.png
 
reklama
Od 3 dnia cyklu przyjmuje estrofem 2x1 i metypred 1x1. Dzisiaj czyli 8 dnia cyklu zwiększa się dawka estrofemu na 3x1. Oczywiście od dnia transferu dupiastym i luteina dopochwowo. A u Ciebie który dzień cyklu i co przyjmujesz ? Poza tym mam oczywiście szereg witamin :)
U mnie dzis 3dc. Od wczoraj przyjmuje estrofem 2x1 dopochwowo. I tylko to mi przepisal. Mamy byc w klinice 22 pazdziernika, to bedzie 14dc. Zobaczymy co dolączy. A poza tym biorę prevenit intensiv, wit.D3, modulatory homocysteiny, acard 75 i symformin 50 raz dziennie wszystko. Powiedzial,ze jak wyniki beda ok to transfer 28 ;)
 
Do góry