reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Liliana87 @Apola wygląda na to dziewczyny ze będziemy miały transfer w podobnym czasie :blink: Ja też id 3 DC biorę estrofem 2x1, w poniedziałek mam wizytę i najprawdopodobniej transfer 21.10, także w kupie raźniej:wink:
Raźniej... prawda prawda ☺️ Estrofem bierzesz dopochwowo czy tabletki ? Zastanawiam się czy forma stosowania ma jakieś znaczenie ?
Jakie przyjmujecie witaminy ? Ja kupiłam w aptece pragną start plus żelkami i magnez w maxymalnej dawcę bo mam z nimi problem. Pozdrawiam
 
reklama
U mnie dzis 3dc. Od wczoraj przyjmuje estrofem 2x1 dopochwowo. I tylko to mi przepisal. Mamy byc w klinice 22 pazdziernika, to bedzie 14dc. Zobaczymy co dolączy. A poza tym biorę prevenit intensiv, wit.D3, modulatory homocysteiny, acard 75 i symformin 50 raz dziennie wszystko. Powiedzial,ze jak wyniki beda ok to transfer 28 ;)
Kochana opowiedz cos o tcyh modulatorach homocysteiny. Dlaczego to? Symphormin chyba 500 nie 50 :)
 
Raźniej... prawda prawda ☺ Estrofem bierzesz dopochwowo czy tabletki ? Zastanawiam się czy forma stosowania ma jakieś znaczenie ?
Jakie przyjmujecie witaminy ? Ja kupiłam w aptece pragną start plus żelkami i magnez w maxymalnej dawcę bo mam z nimi problem. Pozdrawiam
JA bralam estrofem dwa razy dopochwowo i raz dosutnie. I jest ogromna roznica. Dopochwowo bardziej wnikaja z dnia na dzien czulam jak dzialaj. Bol piersi, bol glowy. Endometrium mialam wzorowe przed transferem i duzo plodnego sluzu a progesteron 0.1.
 
JA bralam estrofem dwa razy dopochwowo i raz dosutnie. I jest ogromna roznica. Dopochwowo bardziej wnikaja z dnia na dzien czulam jak dzialaj. Bol piersi, bol glowy. Endometrium mialam wzorowe przed transferem i duzo plodnego sluzu a progesteron 0.1.
W poniedziałek badam progesteron. Dzisiaj przyznam ze miałam kiepski dzień i tak jak głowa mnie nie boli tak dzisiaj brzuch mi dał popalić jak i głowa. Myślałam ze ze mną coś nie tak ale dobrze ze zapytałam :)
 
Konkretny zestaw, zapomniałam o acard 75 :) ja mam wizytę we wtorek a badania dzień wcześniej i możliwe ze transfer 21 wstępnie. Jak się czujesz ? Po tych lekach ? Będziemy podobnie czekać na betę ☺️ Już trzymam kciuki
A ja wstępnie mam zielone światło na kolejne podejście do criotransferu w kolejnym cyklu, czyli pewnie jakoś wypadnie to na początku listopada jak wszystko pójdzie dobrze. Tak więc trochę po Was. Dzis odstawiam leki i czekam na @
 
A ja wstępnie mam zielone światło na kolejne podejście do criotransferu w kolejnym cyklu, czyli pewnie jakoś wypadnie to na początku listopada jak wszystko pójdzie dobrze. Tak więc trochę po Was. Dzis odstawiam leki i czekam na @
Jests bardzo wytrzymala i brawa za to. Ja po dwoch nie udanych zrobilam jeden cykl przerwy. Ale wdługo lekarzynie ma przeciwskazan do tego zeby podchodzic cykl za cyklem. Ciagle jestes na lekach wiec i organizm lepiej przygotowany :)
 
reklama
Do góry