reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja bym nie czekała, nigdzie nie zapiszecie się z dnia na dzień. Poczytajcie, zastanówcie się którą klinikę i miasto wybrać, podzwońcie po wybranych klinikach i zapiszcie się już teraz. To nic nie kosztuje (oczywiście samo zapisanie się, bo reszta kosztów to jak już pewnie wiesz dramat). A 2 tygodnie będziecie do przodu, bo wg mnie dużo się tego 21.10 nie dowiecie. A z ciekawości, jak trafiłaś tu do nas na forum?
Szukałam info o klinikach i tak jakoś tu weszłam na forum ;)
 
reklama
Pierwszą stymulację przerwał, zapisał inne leki jednak gdy zobaczył, że po nich jest niewiele lepiej, stwierdził,że próbujemy z tym co jest. Czasem mam wrażenie, że on skupił się na tym,że mąż ma kiepskie wyniki, mnie zlecił tylko podstawowe badania. A problem jest również gdzieś we mnie. Badania mam w normie ale jakiś mam cały czas niepokój w sobie,że nie wszystko jest ok.
No to faktycznie dziwne ze 2 razy nie zareagowałeś lepiej na stymulację to moze powinien kolejny lekarz lepiej przyjrzeć sie tez tobie a jakie masz amh?
 
Pierwszą stymulację przerwał, zapisał inne leki jednak gdy zobaczył, że po nich jest niewiele lepiej, stwierdził,że próbujemy z tym co jest. Czasem mam wrażenie, że on skupił się na tym,że mąż ma kiepskie wyniki, mnie zlecił tylko podstawowe badania. A problem jest również gdzieś we mnie. Badania mam w normie ale jakiś mam cały czas niepokój w sobie,że nie wszystko jest ok.
A jakie masz amh?
 
Dziwie sie ze jesli problem jest u was z nasieniem to dr nie przerwał stymulacji widząc ze jest mała ilosc komórek, powinien ja przerwać i spróbować czegos innego zeby było wiecej komórek bo wtedy jest szansa na wiecej zarodków a skoro problem jest po stronie meza to Nie powinno byc problemu zeby poprowadzić tak stymulację zeby jednak wyprodukować wiecej komórek i zapłodnić wiecej i czekac do 5 doby bo jednak dopiero w 3 dobie zaczyna miec wpływ nasienie, poszukajcie kliniki gdzie zgodzą sie zapłodnić u was wieksza ilosc komórek i gdzie maja dobre lobolatorium i koniecznie porozmawiaj z lekarzem czemu tylko tyle komórek było o ciebie i jaka mogłabym tego przyczyna.
U nas też słabe nasienie, druga stymulacja i wyhodowane 2 sredniej klasy zarodki. Transfer wstępnie był ustalony na piątą dobę jednak lekarz przyspieszył transfer z powodu klasy zarodków. Przy drugiej stymulacji zaznaczylismy, że "chcemy" wiecej komorek a niewykorzystane zamrozimy. Lekarz dał inne leki niz przy 1.stymulacji i duża dawke. Teraz czekamy.... Beta za 2 tyg.
 
Z tego co się orientuję za brak implantacji głównie odpowiada skopana immunologia, ale milove pisała że była już z tym u Paśnika i stosuje się do jego zaleceń. Może to poprostu nie ten zarodek, kurcia z tego co dobrze pamiętam miała immunologicznie wszystko ok a i tak dopiero 6 transfer się udał.
Ja przed Pasnikiem miałam ciąże biochemiczna. A działając na jego systemach 2 razy próbowałam i nawet nie drgnęło. Jade po niedzieli do Czech i dowiem się jaki oni mają pomysł. Do tej pory chcieli spróbować metodami Pasnika choć mówili ze w Czechach ciutkę inaczej to robią więc jak się dowiem jaki mają na mnie pomysł to Wam zdradzę nową wizję :) hahah - inaczej tych prób nie można nazwać. Doktor mi mówi ze dopiero po 9 transferach można mówić ze jest problem wiec obecnie uznaje ze to chwilowy niefart hahahah. Grunt to pozytywne myślenie.
 
U nas też słabe nasienie, druga stymulacja i wyhodowane 2 sredniej klasy zarodki. Transfer wstępnie był ustalony na piątą dobę jednak lekarz przyspieszył transfer z powodu klasy zarodków. Przy drugiej stymulacji zaznaczylismy, że "chcemy" wiecej komorek a niewykorzystane zamrozimy. Lekarz dał inne leki niz przy 1.stymulacji i duża dawke. Teraz czekamy.... Beta za 2 tyg.
trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry