reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny która z Was miała odroczony transfer i z jakich powodów ? Powiodło się ?
Ja miałam odroczony ze względu na za wysoki progesteron i estradiol i sie udało. Statystyki pokazują ze crio daje wieksze szanse na ciaze niz ze swiezynek ponieważ organizm jest wypoczęty i bez obciążeń po stymulacji wiec sie tym nie martw tylko odpoczywaj...
 
Ja to jeszcze nie słyszałam że progesteron może być za duży?
Moze byc, jesli jest wysoki w czasie punkcji tzn ze juz jest za pozno na transfer ze ścianki juz sa przygotowane do złuszczania a nie do przyjęcia zarodka. Tak sie zdaza przy stymulacjach. U mnie tez był wysoki i z tego co pamietam chyba jak juz zaczyna przekraczać 1 lub 1,5 to odwołują transfer.
 
Tez nie slyszalamo za duzym progesteronie. Ja mialam transfer odroczony ale z powodu ryzyka hiperstyulacji. Duzo czytalam o powodzeniu transferu na swiezo, a crio. Według badań jest tylko barrdzo nie wielka roznica opowiadajaca sie za swiezym transferem. Ale to sa jakies 3 % chyba, wiec w sumie ok.
@Śliwka12345 wlasnie sie zastanawialam nad celiakia. To badanie z krwi? Jakie mialas objawy? Jakies leki?
Różnica wlasnie jest bardzo duza, badania pokazują ze transfer swierzaka to ok 40% szansy a crio to ponad 60% w niektórych krajach juz nawet odchodzą od transferu swierzakow.
 
OK, a jaki wynik betki?
172,1 wiec dość wysoki wynik ale jeszcze jutro idę powtórzyć czy będzie dalszy dobry przyrost
Dobra dziewczyny ide na pobranie bety. Ale powiem Wam że przeczucie mam że nic z tego nie będzie :(
Myśl pozytywnie kochana, bo inaczej zwariujesz!!! Trzymam kciuki żeby beta pozytywnie Cię zaskoczyła. Daj znać jak zaraz będziesz miała wynik!!!
 
reklama
Do góry