reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kuzwa zaczol mnie boleć brzuch teraz jakby przestaje wkladka była cała we krwi nie panikuje bo w ciazy z synem na początku było to samo A wszystko było ok.Ale martwię się okropnie
 
klaudiaanita oczywiscie ze powiem jak już bede wiedziec zaraz kapiel i spac bo rano musze wstać bardzo rano bo zanim dojedziemy a mam byc koło 7.30... teraz to się boje ze i ja po znieczuleniu bede miała wymioty....:( bo ja już tak mam.... gratuluje:) tylu zarodków ciekawe jak u mnie jutro bedzie.... a twoje niech przetrwaja i czekaja na brzuszek:)
 
Taki mam zamiar, ale już bardziej spokojnie do tego podchodzę. Zastanawiam się czy będzie to wiarygodny wynik?
To trzymam mocno kciuki✊✊
Ja też od dzisiaj straciłam nadzieję na pozytywny wynik. Od wczoraj ciągle boli mnie brzuch jak na okres, dzisiaj to wogole cały dzień tak boli. A z doświadczenia wiem że u mnie to dobrze nie wróży
 
reklama
Dziewczyny piszę tą wiadomość, bo wiem , że niektóre dziewczyny jeszcze są przed transferami , a dowiedziałam się ,że w klinikach w Czechach zaraz po transferze daja do sprawdzenia czy czasem w tym sprzęcie, którym sie wklada blastke czasem ona tam nie została. W mojej klinice Vitrolive , gdzie miałam transfery 2 razy nigdy czegoś takiego nie było. Takze sie dowiedziałam, że tam dają kobiecie zdjęcie usg jak zostala umiejscowiona blastka. Takze nigdy nie dostałam takiego usg. Dziewczyny, które miały transfery jeśli możecie wypowiedzcie sie na ten temat... Powiem wam , ze jestem trochę zniesmaczona jak moja klinika do tego podchodzi... w sob jak mialam transfer to nawet nie pokazali mi na monitorze mojej drugiej blastki... no i jeszcze ten wziernik, który spadl lekarzowi....
Ja mialam tam 2 transfery i zawsze na manitorze sprawdzali czy zarodek jest w srodku wiem bo pytalam jaki ma kolor oczu i dr sie smial i mi pokazy
 
Do góry