reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ktoś wrzucam kiedyś taki powiedzmy harmonogram co się dzieje dzień po dniu z zarodkiem i przy 3 dobowym pisze że od 8 dpt dopiero zaczyna być produkowane HCG. Ja miałam 5 dobowe zarodki i u mnie było że od 6 dpt więc zobaczymy. Od niedzieli wieczorem ciągle ciągną mnie jajniki czuje takie kucie raz jeden raz drugi jakoś mnie to bardzo martwi
Mnie tak właśnie jajniki bolały po transferze w czerwcu i była pozytywna beta także myślę że u Ciebie będzie dobrze
 
Mnie tak właśnie jajniki bolały po transferze w czerwcu i była pozytywna beta także myślę że u Ciebie będzie dobrze
Bardziej się boję ciąży pozamacicznej, ale na razie o tym nie myślę.
Byly już tutaj dziewczyny, które też nie miały objawów A się udało więc może i Ty będziesz następna. Nie pozostanie noestety nam nic innego niz czekac a to jest najgorsze.
 
Wg wspomnianej rozpiski przy 5dniowym zarodku 6dpt zaczyna produkować betę. W klinice kazali po 2 tyg zrobić sikańca albo betę ale ja pewnie nie wytrzymam. Planuje zrobić 2 października. Także wtedy mój dzień. Czy wtedy może być jeszcze sfałszowany wynik po ovitrele? Będzie 2 tyg po zastrzyku.
 
Wg wspomnianej rozpiski przy 5dniowym zarodku 6dpt zaczyna produkować betę. W klinice kazali po 2 tyg zrobić sikańca albo betę ale ja pewnie nie wytrzymam. Planuje zrobić 2 października. Także wtedy mój dzień. Czy wtedy może być jeszcze sfałszowany wynik po ovitrele? Będzie 2 tyg po zastrzyku.
Ja bym na pewno nie wytrzymala tyle czasu. Ovitrelle utrzymuje się 10 dni.
 
Pytanko. Czy kichanie może mi zaszkodzić po transferze? Sezon przeziębien w pełni i mnie też już coś łapię. Próbuję się powstrzymywać ale nie zawsze się udaje. Powiedzcie czy Przesadzam?
 
Gratulacje świetnej ilości zapłodnionych komórek :-) :) :-) :) :-) :) :-) :) :-) :) oby jeszcze transfer się udał !! Powodzenia ✊✊✊✊✊
Dziękuje ślicznie :)
Mam taka cichą nadzieję że się uda..
A jeżeli się uda to oddam niewykorzystane zarodeczki do adopcji i podaruje komuś wymarzone szczęście <3
Pani embriolog powiedziała że nawet lepiej jeżeli transfer nie odbędzie się od razu bo mój organizm będzie miał czas aby oczyścić się z tych wszyskich leków i przygotować do transferu.
Dam znać jak będę po :biggrin2:
 
reklama
klaudiaanita oczywiscie ze powiem jak już bede wiedziec zaraz kapiel i spac bo rano musze wstać bardzo rano bo zanim dojedziemy a mam byc koło 7.30... teraz to się boje ze i ja po znieczuleniu bede miała wymioty....:( bo ja już tak mam.... gratuluje:) tylu zarodków ciekawe jak u mnie jutro bedzie.... a twoje niech przetrwaja i czekaja na brzuszek:)
Powodzenia życzę :)
Mi powiedziano że moje złe samopoczucie i bóle spowodowane są pobraniem dużej ilości jajeczek :p Ale każdy reaguje inaczej
U Ciebie tez sporo tych jajek jest więc będzie z czego wybierać :wink:
Dziękujemy i 3maj się :)
Czekam na info :laugh2:
 
Do góry