reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W gyncentrum powiedzieli ze bety zrobione dwa dni wczesniej sa dla nich nie miarodajne i sie nie licza. Dzis dopiero bedzie wiarygodne wieczorem wynik. Myslicie ze jak bylo 21 a na zajutrz 49 to jeszcze moja uciecha byla za wczesna? I dzis moge miec juz zero ? Jejciu oby nje. Jak wyjdzie pozytywna to wypisza recepte bym kontynuowala leki a w srode i tak powtorzyc musza bete wedlug swoich regul i dopiero umawiac moga na usg. Teraz to sie dopiero zestresowalam ze za szybko sie ucieszylam
 
W gyncentrum powiedzieli ze bety zrobione dwa dni wczesniej sa dla nich nie miarodajne i sie nie licza. Dzis dopiero bedzie wiarygodne wieczorem wynik. Myslicie ze jak bylo 21 a na zajutrz 49 to jeszcze moja uciecha byla za wczesna? I dzis moge miec juz zero ? Jejciu oby nje. Jak wyjdzie pozytywna to wypisza recepte bym kontynuowala leki a w srode i tak powtorzyc musza bete wedlug swoich regul i dopiero umawiac moga na usg. Teraz to sie dopiero zestresowalam ze za szybko sie ucieszylam
Wszystko będzie dobrze ;)
 
W 2015 r została zdiagnozowano u mnie endometrioza i niestety wraz z nią zostałam pozbawiona lewego jajnika. Później w 2016 r udało mi się zajść w ciążę ale okazała się niestaty pozamaciczna :( i na moj pech wylądowała w prawym jajowodzie, który niestety wycieli :(. Jeśli chodzi o in vitro to jestem już po 3 stymulacjach 2 symulacje i 2 transfery miałam w Angeliusie niestety się nie powiodly i postanowiliśmy z Mężem przenieść się do Bociana. Tu mieliśmy 1 symulacje z której uzyskałam 1 zarodek i jedna blastke ale pierwszy transfer się nie udał a blastka właśnie mam nadzieję się zagnieżdża w brzuszku :) pozdrawiam.
Pytam z ciekawości czemu przez endometrioze usunęli Ci jajnik? Torbiele?
 
Mam nadzieję że Ci się uda! :)jak się czujesz? ja jeszcze do tego wszystkiego mam AMH 1,5. Przeniosłam się z Angeliusa bo Dr. Manka powiedzial że tylko adopcja komórek może mi pomóc. Ale jak widać udało się coś jeszcze wyhodować w bocianie.
Ojej skąd taka teoria tego lekarza?? Właśnie wczoraj pisalysmy o naszym nie wysokim AMH i jak dużo zarodków udało się uzyskać.. Ja miałam 1.4 tuż przed 29 rokiem życia a nie cały rok później 5 blastek z czego większość najlepszej jakości.. Więc samo aMH nie przesadza
 
Mam nadzieję że Ci się uda! :)jak się czujesz? ja jeszcze do tego wszystkiego mam AMH 1,5. Przeniosłam się z Angeliusa bo Dr. Manka powiedzial że tylko adopcja komórek może mi pomóc. Ale jak widać udało się coś jeszcze wyhodować w bocianie.
Napisz proszę jeszcze o co chodzi z bólem pleców, to objaw ciąży?
 
Ojej skąd taka teoria tego lekarza?? Właśnie wczoraj pisalysmy o naszym nie wysokim AMH i jak dużo zarodków udało się uzyskać.. Ja miałam 1.4 tuż przed 29 rokiem życia a nie cały rok później 5 blastek z czego większość najlepszej jakości.. Więc samo aMH nie przesadza
Ja mam teraz 27 lat :)
 
Witajcie dziewczyny,dziś miałam wizytę kontrolną,obrzęk pomału się wchłania,szłam z niepewnością ,czy jeszcze serduszko bije,a tu taka dobra wiadomość.Seduszko też mocno bije,kruszynka walczy.Lekarze określają to jako ciężki przypadek,1 procent szans ,a tu wychodzi słońce dla mojego bąbelka.Czekam na amniopunkcje,jeszcze tydzień.
 
reklama
Hej dziewczyny! Byłam przeziębiona(gorączka, ból gardła, gil) . Zostały mi "tylko" trochę zapchane zatoki. Dziś mam zacząć stymulacje. Czy mogę brac np. Ibuprom zatoki ? Kiedyś czytałam, że w związku z przeziebieniem komuś odwołano transfer. A jak to jest ze stymulacja? Czy ma ona sens? Choroba ma wplyw na jakość jajeczek. Będę się pewnie kontaktować z lekarzem ale chcialam Was zapytać jakie mialyscie z tym doswiadczenia.

Pełen czas na wytworzenie jajeczek to 3 miesiące, dlatego tez zaleca się odczekać pomiędzy stymulacjamo te 3 miesiące, żeby uzyskać więcej niż 1-2 ładne komórki. Przeziębienie na koniec stymulacji wg mnie nie szkodzi, a jeśli chodzi o transfery to czasem lekkie przeziębienie nawet pomaga ;)
Bierz leki jak dla kobiet w ciąży, pseudoefedryna odpada. Na gorączkę paracetamol.

Napisz proszę jeszcze o co chodzi z bólem pleców, to objaw ciąży?

Nie ma czegoś takiego jak objaw ciąży po transferze, są kobitki które nic nie czują, są takie które mają bóle okresowe i są takie które mają bóle pleców, bezsenność itp. Ale to w większości jest spowodowane przez leki.

Witajcie dziewczyny,dziś miałam wizytę kontrolną,obrzęk pomału się wchłania,szłam z niepewnością ,czy jeszcze serduszko bije,a tu taka dobra wiadomość.Seduszko też mocno bije,kruszynka walczy.Lekarze określają to jako ciężki przypadek,1 procent szans ,a tu wychodzi słońce dla mojego bąbelka.Czekam na amniopunkcje,jeszcze tydzień.

Anulka, bardzo się cieszę z tych wiadomości :) tyle dobrych myśli płynie do ciebie z forum że i twój maluszek to odczuł :D ❤️ niech kruszynka walczy a ja ✊✊✊ za happy end
 
Do góry