reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi przez 5 lat w Bialymstoku nikt nawet nie zasugerowal nic w kierunku immunologii, 3 iui nieudane i decyzja o ivf, z tym ze in vitro bedziemy miec w Niemczech bo tu na codzien mieszkamy ;p

Ja tez jestem po 3 iui i po 3 nieudanych transferach i ani slowa a wrecz mowia: „kiry to tylko teorie, nie ma potwierdzonych badan”. Tylko z forum wyczytalam o tym... dzieki dziewczynom...
U nas wlasnie test hba i scd wyszedl ok wiec do plemnikow nie ma sie co przyczepic... jeszcze kariotypy trzeba zbadac
 
Witajcie dziewczyny,dziś miałam wizytę kontrolną,obrzęk pomału się wchłania,szłam z niepewnością ,czy jeszcze serduszko bije,a tu taka dobra wiadomość.Seduszko też mocno bije,kruszynka walczy.Lekarze określają to jako ciężki przypadek,1 procent szans ,a tu wychodzi słońce dla mojego bąbelka.Czekam na amniopunkcje,jeszcze tydzień.
Trzymam caly czas!!! I niech bąbelek będzie zdrowy!!!
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz
2019-09-24 Riddikulus transfer ❤❤❤
2019-09-24 Linaaa transfer ❤❤❤
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-09-30 nieagatka beta!!!!!!!
2019-10-02 Elizabeth68 beta!!!!!!!
2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

Witam Kobity,
trochu mnie nie było,ale duuużo się dzieje,szkolenie,chrzciny i niestety poważna choroba w rodzinie.Postaram się dodawać kalendarz na bieżąco,choć nie ukrywam,że nie mam do tego teraz głowy :(
Także jakby Któraś zaciążona ❤❤❤ miała chęci to by było fajno.

To ,co wyłapałam to powpisywałam i już dziś trzymam kciiiuki moocno za jutrzejsze transfery @Riddikulus i @Linaaa ❤❤❤ (ponieważ dziś idę na nocną zmianę(inwentaryzacja) :(
[/QUOTEl]@Murawa tak myślałam że u Ciebie coś wiecej się wydarzyło niż tylko to szkolenie. Trzymaj się tam dzielnie i daj znać jak bedzjesz po wizycie w nowej klinice. U mnie dziś wizyta zaskakująco na plus. 7 dzień cyklu, endo 10mm, odbudowalo się ekspresowo. No i mam ustalony termin transferu 30.09. N razie się nie nastawiam, ale kciuki nie zaszkodzą :)
 
Hej babeczki.
@anulka36 trzymam kciuki, żeby Twoja dzidzia zdrowa była.

Ja oficjalnie zaczynam się denerwować. Jutro transfer. Zadręczam się myślą czy mogłam coś więcej zrobić żeby się udało, czy wziąć zwolnienie na czas po. Ale chyba lepiej pójdę do pracy bo zwariuje. Melise będę parzyć.
 
reklama
Do góry