reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

To mnie trochę pocieszylasbo ja miałam 250, ale ostatnia tabletkę brałam o 24,a badanie miałam o 8.Bralam estrofem 3x1, a teraz zalecił 4x1 - dokładnie co 6h tak mi napisal. Dziękuję że to napisałaś, bo bardzo mnie uspokoiłas :) Kiedy masz serduszkowe? Miłego wieczoru:)
Mi zaraz po I weryfikacji zwiększył dawkę Estrofemu z 3x1 na 4x1 i tak mam do dziś (miesiąc od transferu). Jeśli rano nie brałaś, to jest to wartość minimalna w ciągu doby, nie jest źle. Ja też biorę co 6h i nastawiam budzik w nocy :) Serduszko już słyszałam we wtorek, jak byłam na wizycie po tym krwawieniu, także teraz będę około 25-go robić usg. Muszę się chyba już umawiać do gina, u którego chcę prowadzić ciążę, właściwie wszystkie badania wczesnej ciąży mam zrobione przed in vitro. Aby tylko nie zapeszyć. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twoje bety, szybko podeszłaś do kolejnego transferu.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Mam pytanie czy któraś z dziewczyn brała bromergon na prolaktyne w czasie ciąży???? I kiedy odstawilyscie ten lek ?????
 
Cześć dziewczyny.
Mam pytanie czy któraś z dziewczyn brała bromergon na prolaktyne w czasie ciąży???? I kiedy odstawilyscie ten lek ?????
Sa różne szkoly. Niektorzy mowia ze odstawia sie zaraz po pozytywnym tescie a inni ze po serduszku. Nie wiem tylko czy sie schodzi stopniowo czy nie.
W ciazy prolaktyna sama rosnie i ma rosnac wiec nie mozna zbijac lekami.
 
Mi zaraz po I weryfikacji zwiększył dawkę Estrofemu z 3x1 na 4x1 i tak mam do dziś (miesiąc od transferu). Jeśli rano nie brałaś, to jest to wartość minimalna w ciągu doby, nie jest źle. Ja też biorę co 6h i nastawiam budzik w nocy :) Serduszko już słyszałam we wtorek, jak byłam na wizycie po tym krwawieniu, także teraz będę około 25-go robić usg. Muszę się chyba już umawiać do gina, u którego chcę prowadzić ciążę, właściwie wszystkie badania wczesnej ciąży mam zrobione przed in vitro. Aby tylko nie zapeszyć. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Twoje bety, szybko podeszłaś do kolejnego transferu.
To musi być cudowne uczucie usłyszeć serduszko swojego dziecka♥️♥️Jak słyszałam u siostry i przyjaciółki, bo byłam z nimi na usg to bardzo się wzruszyłam. No w sumie to w kolejnym cyklu podeszlismy. Dr powiedział, że są różne szkoły, ale on uważa że jak nie ma przeciwwskazań to najlepiej jak najszybciej, tym bardziej że prawie się udało bo beta na początku ładnie przyrastala. Wszystkiego dobrego dla Was:)
 
@Murawa szkoda :( zajrzałam na forum po dłuższej przerwie, po cichu kibicowałam. Mi też się nie udało mimo leczenia immuno od P, nie mamy już zarodków i czeka nas walka od nowa, ale to jeszcze trochę, narazie resetujemy głowy i zbieramy fundusze. Wyglądasz mi na twardą Babkę, trzymam kciuki i kibicuję z za krzaków ;)
Gratuluję pozytywnych bet i trzymam kciuki za przyrosty @anielka0612 Cudowna wiadomość!
Walczącym życzę dużo siły &&
 
reklama
@Murawa szkoda :( zajrzałam na forum po dłuższej przerwie, po cichu kibicowałam. Mi też się nie udało mimo leczenia immuno od P, nie mamy już zarodków i czeka nas walka od nowa, ale to jeszcze trochę, narazie resetujemy głowy i zbieramy fundusze. Wyglądasz mi na twardą Babkę, trzymam kciuki i kibicuję z za krzaków ;)
Gratuluję pozytywnych bet i trzymam kciuki za przyrosty @anielka0612 Cudowna wiadomość!
Walczącym życzę dużo siły &&

Dzięki Kochana!!! W końcu Nam się uda:)
Ja za Ciebie też mooocne ✊✊✊✊I wracaj szybko :-*
 
Do góry