reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

8 dpt blastki beta 112
Moja znajoma tez tak miala a potem sie okazalo ze wszystko ok, ze dziecko zdrowe wiec nie denerwuj sie na zas teraz musisz czekac na wyniki wiem ze to nie latwe ja sama sie mega stresuje bo robilam tydzien temu testy genetyczne i musze czekac jeszcze tydzien na wyniki i tez sie modle zeby wszystko bylo ok.
A możesz mi napisać dokładniej co u niej wyszło?
 
reklama
Dokladnie rozdaja kase na prawo i lewo a tam gdzie naprawde jest potrzebna to jej nie ma, zamiast pomagac niepelnosprawnym czy innym naprawde potrzebujacym to daja patologi nie twierdze zeby nie pomagac wielodzietnym ale ta pomoc moglaby byc inna np darmowe posilki w szkolach dla wszystkich dzieci, darmowe wyjazdy edukacyjne ze szkoly darmowe zdjecia wyrownawcze dla dzieci z problemami z nauka zeby kazde dziecko mialo rowne szanse niezaleznie od tego czy ma w domu bogatego geniusza ktory mu pomoze czy idiote alkoholika. Wtedy dzieci nawet jesli mieszkaja w patologi to chociaz w tej szkole bylby rowne.
Normalnie wyjęłaś mi to wszystko z ust. Myślę identycznie jak Ty :)
 
A możesz mi napisać dokładniej co u niej wyszło?
Zespol dawna na tescie pappa i mowili jej ze praktycznie nie ma szans zeby dziecko bylo zdrowe odchodzila od zmyslow bo lekaz idiota praktycznie ja zapewnial ze na 100% jest chore ale jak zbadali dna dziecka to sie okazalo ze jest zdrowe ale to co przezyla to nie zyczy nikomu bo nie dosc ze powiedzial ze dziecko ma zespol dawna to jeszcze zaczal jej gadac o tym ze takim dzieciom towazysza zazwyczaj jeszcze inne choroby i tak ja zaczal straszyc jakby zespol dawna byl najwieksza tragedia, probowalam ja pocieszac ze takie dzieci sa mega szczesliwe i ze wcale nie musi byc ciezko chore bo byla juz wysoko w ciazy 13-14tc i raczej aborcja nie wchodzila w gre.
 
Dziewczyny jestem załamana,wyniki mam złe ,będę musiała mieć amniopunkcje,mam obrzęk płodu ,za dużą przezierność karku,i jeszcze z serduszkiem coś.Za kilka dni mam odebrać wyniki i test pappa,i na pewno amniopunkcja.Tak mi się wyć chce ,2 tyg temu było wszystko ok,dziś już nie.Nie mam sił ...
Trzymaj się!!! Dziewczyny mają rację, trzeba poczekać na wynik amnio, ale to trwa. Więc przemyśl i dokładnie rozpracuj wspólnie z partnerem wszystkie scenariusze. Jak wynik amnio będzie dobry(bardzo, bardzo Ci tego życzę!!!) to odetchniesz, ale jak coś będzie nie tak, to będziesz wiedziała co robić dalej. BĄDŹ DZIELNA!!!!
 
Ja tez uwazam ze wszyscy rozkradaja ten kraj powinien sie w koncu pojawic ktos kto zrobi tu pozadek a za okradanie narodu takie kart wiezienia jak za podrabianie pieniadzy 25 lat no bo przeciez to to samo i tu okrada sie panstwo i tu wiec nie rozumiem czemu nikt jeszcze nie siedzi z tych zlodzieji.
Ale ten z niższej klasy albo emeryt nie pomyśli że wcześniej chleb był za 1.5zl a teraz jest za 3zl albo że w atakach drożej.
 
Zespol dawna na tescie pappa i mowili jej ze praktycznie nie ma szans zeby dziecko bylo zdrowe odchodzila od zmyslow bo lekaz idiota praktycznie ja zapewnial ze na 100% jest chore ale jak zbadali dna dziecka to sie okazalo ze jest zdrowe ale to co przezyla to nie zyczy nikomu bo nie dosc ze powiedzial ze dziecko ma zespol dawna to jeszcze zaczal jej gadac o tym ze takim dzieciom towazysza zazwyczaj jeszcze inne choroby i tak ja zaczal straszyc jakby zespol dawna byl najwieksza tragedia, probowalam ja pocieszac ze takie dzieci sa mega szczesliwe i ze wcale nie musi byc ciezko chore bo byla juz wysoko w ciazy 13-14tc i raczej aborcja nie wchodzila w gre.
A jak zbadali dna dziecka?Przez zmniopunkcje?Nie znam sie.Faktycznie przeszła dużo dziewczyna.
 
reklama
Do góry