reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jestem załamana,wyniki mam złe ,będę musiała mieć amniopunkcje,mam obrzęk płodu ,za dużą przezierność karku,i jeszcze z serduszkiem coś.Za kilka dni mam odebrać wyniki i test pappa,i na pewno amniopunkcja.Tak mi się wyć chce ,2 tyg temu było wszystko ok,dziś już nie.Nie mam sił ...
Moja znajoma tez tak miala a potem sie okazalo ze wszystko ok, ze dziecko zdrowe wiec nie denerwuj sie na zas teraz musisz czekac na wyniki wiem ze to nie latwe ja sama sie mega stresuje bo robilam tydzien temu testy genetyczne i musze czekac jeszcze tydzien na wyniki i tez sie modle zeby wszystko bylo ok.
 
reklama
Ja w Gameta Rzgów. W Rzgowie jest centrala :) Tam przyjmuje szef szefów u ktorego ja zaczynalam ale ze wzgledu na jego urlop przeszłam do syna i jestem naprawde zadowolona :) Bylo tu kilka dziewczyn które sie leczyly w tej klinice i chyba tez byly zadowolone. Poczytaj sobie troszke. Ta klinika ma naprawde dobre statystyki. Jest nawet wywiad w TV z moim lekarzem, który opowiada o niepłodniości.

Rzgów za daleko :( Gdynię mogę rozważyć choć może nie będę musiała jeśli w grudniu się uda!
 
Az strach pomyśleć. Ale tym wszystkim pseudo matkom jest to na rękę 500+ wpływa emeryci dostali 13. PiS sobie przygarnia niższe klasy co na nich zaglosuja. ..
To jest ich idealna wręcz taktyka, manipulowanie niższymi klasami jest przecież łatwiejsze niż ludźmi ogarniętymi. U mnie w okolicy wiele kobiet zrezygnowało z pracy i żyją z 500+. A jedna znajoma mojej siostry ma 3 dzieci i (nie pracuje) kupili sobie auto z salonu o_O I jeszcze jej osobiście powiedziała, że spłaca je z 500+o_O
 
Bardzo niestety prawdziwe jest to co piszesz... Przeczytam Małżowi mojemu, bo On na PiS chce głosować(choć pewnie nie pójdzie, jak zawsze), bo oni dali to, to i to. Nie patrzy, jak niestety większość, w przyszłość, tylko klapki na oczach na tu i teraz:( Mi jest bardzo przykro, że mamy taaak głupie społeczeństwo i że Polacy są tak przekupnym i głupim narodem. Nic a nic nie potrafimy się uczyć na historii, kompletnie.
No bo to jest prawda, że dali to, to i to. Ale jakim kosztem - wszędzie w sklepach drożyzna taka że hej, a będzie jeszcze gorzej. Smutne to wszystko...
Ja nie jestem ani za jednymi, ani za drugimi - chcę tylko spokojnie żyć we własnym kraju
 
Dziewczyny na razie ma proga tylko..i baaardzo mały 19,7,choc ja ostatnie tabsy biere o 22giej,więc te z 6tej jeszcze mogły nie wyjść a prolutex o 10tej...ale cosik kiepsko widzę tę betkę przy takim progu...no nic.Czekam dalej.
Też trzymam mocno kciuki :)
Kurczę, przy następnym transferze też sobie zbadam ten progesteron
 
To jest ich idealna wręcz taktyka, manipulowanie niższymi klasami jest przecież łatwiejsze niż ludźmi ogarniętymi. U mnie w okolicy wiele kobiet zrezygnowało z pracy i żyją z 500+. A jedna znajoma mojej siostry ma 3 dzieci i (nie pracuje) kupili sobie auto z salonu o_O I jeszcze jej osobiście powiedziała, że spłaca je z 500+o_O
Dokladnie rozdaja kase na prawo i lewo a tam gdzie naprawde jest potrzebna to jej nie ma, zamiast pomagac niepelnosprawnym czy innym naprawde potrzebujacym to daja patologi nie twierdze zeby nie pomagac wielodzietnym ale ta pomoc moglaby byc inna np darmowe posilki w szkolach dla wszystkich dzieci, darmowe wyjazdy edukacyjne ze szkoly darmowe zdjecia wyrownawcze dla dzieci z problemami z nauka zeby kazde dziecko mialo rowne szanse niezaleznie od tego czy ma w domu bogatego geniusza ktory mu pomoze czy idiote alkoholika. Wtedy dzieci nawet jesli mieszkaja w patologi to chociaz w tej szkole bylby rowne.
 
No bo to jest prawda, że dali to, to i to. Ale jakim kosztem - wszędzie w sklepach drożyzna taka że hej, a będzie jeszcze gorzej. Smutne to wszystko...
Ja nie jestem ani za jednymi, ani za drugimi - chcę tylko spokojnie żyć we własnym kraju
Ja tez uwazam ze wszyscy rozkradaja ten kraj powinien sie w koncu pojawic ktos kto zrobi tu pozadek a za okradanie narodu takie kart wiezienia jak za podrabianie pieniadzy 25 lat no bo przeciez to to samo i tu okrada sie panstwo i tu wiec nie rozumiem czemu nikt jeszcze nie siedzi z tych zlodzieji.
 
reklama
Do góry