reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dam znać jak będzie wynik bety to może coś podpowiecie, bo ja jeszcze kiepska w te "klocki" jestem a wynik będzie pewnie wieczorem i doktorek mi już dzis nie pomoże.
 
Dzięki kochana ;* w nocy się przebudzilam i o tym pomyślałam że przecież to poniedziałek ma być haha czlowiek zakrecony po tym relanium i dobrze ;) narazie mam dobre przeczucia
A co do accofilu to rozdzielalismy to z mężem chyba z godzinę haha zabawy z tym jest. I tak gdzieś jeden uciekł bo zamiast 9 mam 8 sztuk z 3 accofilu haha :)
A accofil masz zlecony od Paśnika? Co na to twoj gin?
 
A accofil masz zlecony od Paśnika? Co na to twoj gin?
Moja gin sama mnie do niego wysłała. Powiedziała że można badać zarodki ale to dużo kosztuje A nieraz wystarczy jedna wizyta u dr Paśnika i wielu kobietom pomógł. Z resztą odniosłam wrażenie że się albo znają osobiście albo szanują jako lekarze bo zarówno dr pasnik powiedział że jestem w dobrych rękach. A ja jakiś tam oporów nie mam przed tymi chemiami. Żadnej ulotki nie przeczytałam może dlatego.
 
reklama
Do góry