reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
czesc dziewczynki.
Ja mam dzisiaj mega kryzys. tyle sie naczytalam u pustym jaju plodowym, ze wszystko u mie pasuje :(
Beta slabo przyrstajaca. Do tego pecherzyk byl dosc maly :(
Nie moge sie na niczym skupic, nie wiem jak pojade na ta wizyte. Juz slysze jak mi lekarz mowi zla diagnoze ... :(
Nie mam mdlosci czasami mnie tylko cos pobolewa.
Jakos ciezko mi uwierzyc w takie cuda.
Wczoraj jeszcze bylam szczesliwa, dzisiaj jest katastrofa.
Wiem ze nie mam na to wplywu. To jest moj ostatni zarodek :(
Dlaczego to wszystko jest takie straszne !!!
 
czesc dziewczynki.
Ja mam dzisiaj mega kryzys. tyle sie naczytalam u pustym jaju plodowym, ze wszystko u mie pasuje :(
Beta slabo przyrstajaca. Do tego pecherzyk byl dosc maly :(
Nie moge sie na niczym skupic, nie wiem jak pojade na ta wizyte. Juz slysze jak mi lekarz mowi zla diagnoze ... :(
Nie mam mdlosci czasami mnie tylko cos pobolewa.
Jakos ciezko mi uwierzyc w takie cuda.
Wczoraj jeszcze bylam szczesliwa, dzisiaj jest katastrofa.
Wiem ze nie mam na to wplywu. To jest moj ostatni zarodek :(
Dlaczego to wszystko jest takie straszne !!!
Bazylia, Kochanie. Tak jak napisałaś na nic już nie masz wpływu, niestety, jak my wszystkie. Przestań czytać te cholerne internety bo ja też pewnie bym wyczytałam, że mam raka i jeszcze tysiąc innych chorób!!! Oby do wizyty i staraj się myśleć pozytywnie✊✊✊✊✊
 
reklama
Do góry