reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny kochane, czesc mnie tu zna ,dla reszty jestem moze i obca natomiast mam do was prosbe[emoji173]️taka sercowa sprawa...pamietacie Gosie i jej Oliwke , ktora urodzila sie duzo za wczesnie? Gosia stara wygrac sie na fb chuste w ktorej moglaby nosic i tez w jakis sposob rehabilitowac Oliwke. Do tego ale, potrzebne sa glosy... nasze, wasze , kazdej z Was ktora chcialaby Gosi pomoc wygrac. Gosia dlugo tutaj byla , zawsze odpowiadała na pytania i pomagała jak mogla, mysle ze nadszedl czas pomoc teraz Gosi. Serio nie musicie duzo zrobic, kliknac na link i zaglosowac. Glosujemy klikajac myszka na ten prostokacik na dole strony.Glosujemy do skutku[emoji4]Pomozcie[emoji173]️[emoji173]️





A tu historia Oliwki[emoji173]️

 
reklama
Dziewczyny kochane, czesc mnie tu zna ,dla reszty jestem moze i obca natomiast mam do was prosbe[emoji173]️taka sercowa sprawa...pamietacie Gosie i jej Oliwke , ktora urodzila sie duzo za wczesnie? Gosia stara wygrac sie na fb chuste w ktorej moglaby nosic i tez w jakis sposob rehabilitowac Oliwke. Do tego ale, potrzebne sa glosy... nasze, wasze , kazdej z Was ktora chcialaby Gosi pomoc wygrac. Gosia dlugo tutaj byla , zawsze odpowiadała na pytania i pomagała jak mogla, mysle ze nadszedl czas pomoc teraz Gosi. Serio nie musicie duzo zrobic, kliknac na link i zaglosowac. Glosujemy klikajac myszka na ten prostokacik na dole strony.Glosujemy do skutku[emoji4]Pomozcie[emoji173]️[emoji173]️





A tu historia Oliwki[emoji173]️

Haaaaa przed chwilką wstawiłam tylko beeeez takiego opisu :)
 
Dziewczynki Kochane, mam pytanie do Was, trochę jak do wróżek i typu brawo girl :)
Miałam dostać okres w czwartek i rzeczywiście zaczęło się coś, ale to nie było to co powinno być, to było brązowe i nie tak dużo (taki skąpy okres końcowa faza, ale brązowy) do tego piersi miałam inne, dziś dopiero dostałam normalnego krwawienia. Myślicie że to była ciąża biochemiczna czy po prostu jakieś zaburzenia hormonalne? (To w cyklu bez żadnych tabletek i tylko naturalne starania), w poniedziałek (3 dni przed @) robiłam test z Rossmana i wynik był negatwny. Ciekawa jestem waszego zdania
 
Dziewczyny możecie możecie mi powiedzieć coś o histeroskopii ?
Tzn jak to wyglada, po co się to robi iiii co z tego wynika lub może wyniknąć ;)
 
czesc dziewczynki.
Ja mam dzisiaj mega kryzys. tyle sie naczytalam u pustym jaju plodowym, ze wszystko u mie pasuje :(
Beta slabo przyrstajaca. Do tego pecherzyk byl dosc maly :(
Nie moge sie na niczym skupic, nie wiem jak pojade na ta wizyte. Juz slysze jak mi lekarz mowi zla diagnoze ... :(
Nie mam mdlosci czasami mnie tylko cos pobolewa.
Jakos ciezko mi uwierzyc w takie cuda.
Wczoraj jeszcze bylam szczesliwa, dzisiaj jest katastrofa.
Wiem ze nie mam na to wplywu. To jest moj ostatni zarodek :(
Dlaczego to wszystko jest takie straszne !!!
Musisz jakoś wytrzymać do tej wizyty, postaraj się zająć czymś głowę, żeby nie zwariować, ja trzymam kciuki żeby wszystko było ok
 
czesc dziewczynki.
Ja mam dzisiaj mega kryzys. tyle sie naczytalam u pustym jaju plodowym, ze wszystko u mie pasuje :(
Beta slabo przyrstajaca. Do tego pecherzyk byl dosc maly :(
Nie moge sie na niczym skupic, nie wiem jak pojade na ta wizyte. Juz slysze jak mi lekarz mowi zla diagnoze ... :(
Nie mam mdlosci czasami mnie tylko cos pobolewa.
Jakos ciezko mi uwierzyc w takie cuda.
Wczoraj jeszcze bylam szczesliwa, dzisiaj jest katastrofa.
Wiem ze nie mam na to wplywu. To jest moj ostatni zarodek :(
Dlaczego to wszystko jest takie straszne !!!
I właśnie to jest najgorsze że nie mamy wpływu.Kochana ty już swoje zrobiłaś teraz pozostaje niestety tylko to czekanie w niecierpliwości.Nie wszystko stracone jesteś w grze !!!
 
reklama
Ja momentami jestem tak zrezygnowana ze nie mam juz siły
Biore metylowane witaminy
Juz 3 razy dostałam uczulenia ze znalazłam się w szpitalu
Nie mam momentami siły na to wszytsko [emoji27]
@Marzycielka7 - może mój sposób Ci coś da. Też muszę brać metyle.
Biorę zestaw dla kobiet u mnie mama dha premium plus 2×1 codziennie plus witaminę D 2000. Metyle biorę co trzecie dzień. Przykazania ginki , i wszystko jest ok.
 
Do góry