reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Taka mnie refleksja właśnie naszła, że to nasze forum to w dzisiejszych czasach, taka wyspa na morzu wszechobecnego hejtu. Pewnie jedna z niewielu... Bo sama jak już byłam w ciąży próbowałam wchodzić na inne fora, ale jakoś mi nie pasowały, zawsze trafiały się wymadrzajace się jednostki, krytyka taki itp, a tu czułam się najlepiej. No i samo to, że laseczki zaglądają tu już po szczęśliwym rozwiązaniu też pokazuje, że to miejsce ma MOC. Takie przemyślenia w 1dpt
Nic dodać nic ująć. Dziękuje dziewczyny że jesteście takie.
 
reklama
reklama
Dziewczyny! Dziś mój 5 dpt, podane 2 blastki crio i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test. I jest druga kreska!!! Nie jakiś bladzioch, tylko normalnie ślepy by zauważył!!! Boże.... Czyżby??? Poprzednio 2 ciążę biochemiczne bhcg w 9 dpt było tylko 10 i spadalo i na teście dosłownie cień cienia który tylko ja widziałam. W poniedziałek z rana polecę na betę...
 
Do góry