reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję! Właśnie liczę na to, że może coś jeszcze podrośnie- kobietka od akupunktury stwierdziła, że "podgonimy towarzystwo" i tego się na razie trzymam, dziś idę na kolejną sesję :) Przy pierwszym podejściu wyhodowałam tylko 2 oocyty, w tym tylko 1 się zapłodnił, w drugim też dwa i oba się zapłodniły (i nawet ciąża była, ale jajowodowa:( ). Wspomnę o motylku następnym razem przy pobieraniu, dziękuję za pomysł :)
Trzymam mocne kciuki za Twoją dzisiejszą betę!


Dziękuję! Też masz przygody z tym pobieraniem! Również mam tylko jedną żyłę łokciową zdatną do pobrania, a tak to tylko dłoń. No właśnie już od wieczora poprzedzającego pobranie piję wodę, ale jakby to w ogóle nie miało wpływu- jakby żyły się chowały ze stresu czy cuś. Nie zawsze tak jest, czasem gładko pójdzie, nigdy nie wiem na co się przygotować.

Mocne Kciuki Dziewczyny za betę, nowy plan i weryfikację! :) Dobrego dnia! :)
Czy na akupunkturę chodzisz także po punkcji?? Tez się zastanawiam nad tym i nie wiem kiedy najlepiej zacząć ? Przed sama stymulacja , przed punkcją czy wogole dużo wcześniej ? My chyba w październiku będziemy podchodzić drugi raz do invitro i może warto by się tym wspomóc ..pozdrawiam
 
Czy na akupunkturę chodzisz także po punkcji?? Tez się zastanawiam nad tym i nie wiem kiedy najlepiej zacząć ? Przed sama stymulacja , przed punkcją czy wogole dużo wcześniej ? My chyba w październiku będziemy podchodzić drugi raz do invitro i może warto by się tym wspomóc ..pozdrawiam
Pewnie im wiecej zabiegow tym rezultaty lepsze. Ja mialam wczoraj punkcje i pani anestezjolog wpisala mnie na dwa zabiegi, pol godz przed transferem i pol godz po. Na sali lezala ze mna dziewczyna, która miala druga punkcje i mowila,ze przed 1 transferem tez tak brala. Transfer sie akurat nie udal. Ale zapytalysmy poloznej co o tym myśli i powiedziała, ze warto sprobowac, na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc. Ale jezeli chodzi o dlugosc zarzywania,ze tak powiem, to ona nam powiedziala,ze pomaga akupinktura bardzo facetom na poprawe nasienia. Wrecz powiedziala "bardzo bardzo".
 
Pewnie im wiecej zabiegow tym rezultaty lepsze. Ja mialam wczoraj punkcje i pani anestezjolog wpisala mnie na dwa zabiegi, pol godz przed transferem i pol godz po. Na sali lezala ze mna dziewczyna, która miala druga punkcje i mowila,ze przed 1 transferem tez tak brala. Transfer sie akurat nie udal. Ale zapytalysmy poloznej co o tym myśli i powiedziała, ze warto sprobowac, na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc. Ale jezeli chodzi o dlugosc zarzywania,ze tak powiem, to ona nam powiedziala,ze pomaga akupinktura bardzo facetom na poprawe nasienia. Wrecz powiedziala "bardzo bardzo".

Ja będę tego teraz próbować :) zobaczymy :) może akurat wszystko na raz i coś zadziała :)
 
Pewnie im wiecej zabiegow tym rezultaty lepsze. Ja mialam wczoraj punkcje i pani anestezjolog wpisala mnie na dwa zabiegi, pol godz przed transferem i pol godz po. Na sali lezala ze mna dziewczyna, która miala druga punkcje i mowila,ze przed 1 transferem tez tak brala. Transfer sie akurat nie udal. Ale zapytalysmy poloznej co o tym myśli i powiedziała, ze warto sprobowac, na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc. Ale jezeli chodzi o dlugosc zarzywania,ze tak powiem, to ona nam powiedziala,ze pomaga akupinktura bardzo facetom na poprawe nasienia. Wrecz powiedziala "bardzo bardzo".
Dziękuje bardzo za odpowiedz u mnie w szpitalu chyba nie wykonują akupunktury i musiałbym chodzić u mnie w przychodni. Dlatego przed sama punkcją i zaraz przed raczej nie dałabym rady. Ale zapytam jeszcze . Zastanawiam się tylko czy konsultować to z lekarzem czy to na zasadzie „ nie zaszkodzi a nóż pomoże ..”Pozdrawiam serdecznie
 
Czy oritujecie się moze jaka jest „ważność” testu Era.Czy robi się ten test cykl przed transferem czy po teście można odczekać z 6 miesięcy i dopiero później zastosować się do zaleceń jakby jakieś byłeś odnośnie okna implantacyjnego?
 
Czy oritujecie się moze jaka jest „ważność” testu Era.Czy robi się ten test cykl przed transferem czy po teście można odczekać z 6 miesięcy i dopiero później zastosować się do zaleceń jakby jakieś byłeś odnośnie okna implantacyjnego?
@Rozalkaa Ja robiłam jakoś koniec lutego. Transfer robiony w kwietniu a następny w lipcu ;)
 
reklama
Do góry