reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wiem,wiem...ale u mnie głównie tylko jedna żyła do dyspozycji. W drugą jak mi się wkłuli tydzień temu to się skończyło wylewem i ogromnym siniakiem o średnicy 10 cm który do dziś jeszcze jest:)

Aućć i pewnie bolało
Zapewne żyła pękła bo została przebita
Rób okłady z borasolu [emoji8]
 
reklama
kochana a jaki bierzesz magnez i jaką dawkę?
O taki. Bo taki podkradlam dzis mężowi ale jesli uznacie ze jest do niczego to zmienie na inny:) 3 razy, 1 tabletke planuje brac:)
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-07-09-21-09-05.png
    Screenshot_2019-07-09-21-09-05.png
    80,6 KB · Wyświetleń: 50
Czesc wszystkim, mam nadzieje, ze moge dolaczyc do waszego grona. Jestem po pierwszym transferze z komorki dawczyni, moje jajeczka niestety nie nadaja sie do niczego :(. Mialam ET z dwoch 5 dniowych blastocyst (mrozaczki). Wczoraj 6dpt zrobilam bete i niestety <1,2, czyli ciazy brak. Lekarz oczywiscie mnie ochrzanil i kazal zrobic w piatek, ale ja nie wiem czy sa szanse. W necie czytam ze juz cos powinno byc, poradzcie prosze
Witamy.
Niestety lekarze tak zalecają żeby było tyle dni ile Oki chcą nie chce Ci zrobić przykrości ale pewnie się nie udało też tak miałam w 6 dot zrobiłam i miałam taki sam wynik w labo potem taki sam. Ale wiadomo należy powtórzyć bo może późną implantacji będzie... I cud
 
reklama
Do góry