reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Boże pierwszy raz slu
Dziewczyny potrzebuję waszej rady. W kwietniu TSH miałam 2,7 zrobiłam wczoraj badania żeby sprawdzić i wyszło 4,14. Endokrynolog kazał tylko jod łykać, ostatnia wizyta była w kwietniu. W domu mam euthyrox 25 zabijać to na własną rękę? Mam też wizytę u endokrynolog-ginekolog ale dopiero 10 sierpnia. :confused:
[/QUOTE

Boże jak cudownie to słyszeć ! Pierwszy raz ! Endokrynolodzy zaczynają myśleć ! Jod jest na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o tarczyce. To przez jego niedobory są takie problemy z tarczycą. Tak trzymać ! :-) :)
 
reklama
Dziwi mnie ta opłata 2 tys za stymulację to lekka przesada ja przed punkcja miałam chyba tylko 3 wizyty w czasie stymulacji i było to tylko USG zeby sprawdzić pęcherzyki wiec skąd ta cena 2tys?!?!?! Przeciez zwykła wizyta za 150zl zawiera przeciez leczenie i USG bo po to przeciez jest! na wizytę nie chodzi sie zeby pic kawe tylko po to zeby cie leczyli, przepisywali odpowiednie leki i badali wiec nie rozumiem tych 2 tys które sobie wołają!
 
Boże pierwszy raz slu


Boże jak cudownie to słyszeć ! Pierwszy raz ! Endokrynolodzy zaczynają myśleć ! Jod jest na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o tarczyce. To przez jego niedobory są takie problemy z tarczycą. Tak trzymać ! :-) :)
@sandra777.12 Jod biorę już bardzo długo, to jest lekarz starej daty może dlatego kazał brać.Ale co z TSH podskoczyło mi do górnej granicy normy.
 
Ja nic nikomu nie powiedziałam o ivf mąż ma firmę zarabia dobrze a ciągle pożyczaliśmy od rodziców - słowa nie powiedzieli na szczęście dopiero jak zaszłam w ciążę w pierwszym miesiącu wydałam na leki i badania 2 tysiące - nie wszystko było ok. A po procedurze niewiele zostało na kącie - czekałam na wypłatę jak na zbawienie. Pękłam i się popłakałam że już nie mamy kasy... O ivf nie powiedziałam - tylko o ogólnie że dużo wydaliśmy na lekarzy bo nie mogłam zajść. Mama wyjęła 300 zł tyle miała w portfelu i mi dała a długi umorzyła - wreszcie skończyły się komentarze co my z kasą robimy, przecież dzieci nie mamy a kredyt na mieszkanie niski. Eh....
Moi rodzice wiedza, ze sa problemy i zdecydowalismy sie na in vitro. Nie raz mowilam ile wydalismy na same badania. Do 2 inseminacji nam dolozyli- przyszli i po prostu dali pieniadze. Ale mimo wszystko nie ogarniaja,ze tyle to wszystko kosztuje. Jakby nie wiem, nie dociera do nich lub mysla,ze przesadzamy. A miesiac w miesiac odliczamy do wyplaty bo jak nam wypadna badania czy wizytu u lekarzy z dala od miejsca zamieszkania to potem kasy na koniec miesiaca brakuje. Nie zarabiamy duzo. Nie wspomne juz o nieplanowanych wydatkach typu dentysta czy okulista albo jak cos w aucie trzeba naprawic czy buty kupic.. i niby rozumumieja a jednak nie do konca.. ehh. No ale trzeba sobie jakos radzic.
 
Hej dziewczyny mam do odsprzedania trochę lęków. Zrobiłam porządek w szafie. O to lista:
1. Luteina 50 pod język - 6 opakowań po 50 szt. - ważność 06.2020
2. Luteina 100 mg dowcipna - 11 listków po 15 szt. - ważność 01.2021
3. Metypred 4 mg - 1 op. - ważność 02.2021.
Jak któraś potrzebuje piszcie na priv. Ceny do uzgodnienia.
 
Dziwi mnie ta opłata 2 tys za stymulację to lekka przesada ja przed punkcja miałam chyba tylko 3 wizyty w czasie stymulacji i było to tylko USG zeby sprawdzić pęcherzyki wiec skąd ta cena 2tys?!?!?! Przeciez zwykła wizyta za 150zl zawiera przeciez leczenie i USG bo po to przeciez jest! na wizytę nie chodzi sie zeby pic kawe tylko po to zeby cie leczyli, przepisywali odpowiednie leki i badali wiec nie rozumiem tych 2 tys które sobie wołają!
Tak to wygląda. Mowil,ze bedzie to ok. 8 wizyt..
1560872969945.jpeg
 
Planu brak. Jutro idę do lekarza. Zobaczę co powie.

Niezmiennie trzymam kciuki za was! Daj znać ci wam jutro lekarz powie!

Boże pierwszy raz slu


Boże jak cudownie to słyszeć ! Pierwszy raz ! Endokrynolodzy zaczynają myśleć ! Jod jest na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o tarczyce. To przez jego niedobory są takie problemy z tarczycą. Tak trzymać ! :-) :)

Nie sądzę, żeby to był odosobniony przypadek. Raczej w drugą stronę - każdy endokrynolog z którym miałam do czynienia pilnował odpowiedniej dawki jodu. Ja też bralam jod i do tego euthyrox.
 
reklama
Do góry