reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie mas pojęcia, jak bardzo się ciesze :-) :) Po telefonie 3x pytałam M czy to nie jest sen:-D

Dziękuje Ci bardzo za dobre mysli, kciuki i wsparcie[emoji3590][emoji3590]
Ciesze sie razem z Tobą[emoji3]
4 bardzo dobrej klasy blastusie to piękny wynik.
Wiem jaką ulgę czujesz, jest z czym teraz dalej walczyć... i psychicznie przejsc przez kolejny etap bedzie troszkę łatwiej...
 
reklama
Dziewczyny ile czeka sie na termin do Dr Pasnika? Czy do niego nalezy is z kompletem wczesniej robionych badan? Czy on naprawde jest taki skuteczny?
Nie wiem ile na termin teraz się czeka ale wiem, że warto - pomógł tyłu Dziewczynom od Nas-ja zaczynam zaraz na dniach od Niego immuno i zobaczymy. Ale wierzę w Niego! I mój Chop też a uwierz mi, że z Nim jest ciężko :errr::errr::errr:;)
Ja nie robiłam badań przed - wzięłam tylko to co miałam a On zlecił resztę.
I Ci powiem co mnie strasznie urzeklo to to, że naprawdę widać chęć pomocy-już nie komentuje tego, że po roku od wizyty tak szybko mi odpisał :-)
 
Dziewczyny ile czeka sie na termin do Dr Pasnika? Czy do niego nalezy is z kompletem wczesniej robionych badan? Czy on naprawde jest taki skuteczny?
Ostatnio chyba trudniej sie do niego dostac... Najlepiej zadzwonic do APC zapytać, ale cos mi sie wydaje ze chwilowo nie zapisują (przynajmniej jakies 2tg temu tak bylo)... Ja w lutym polowalam az sie jakas wizyta zwolni i dzwonilam codziennie i udało sie z dnia na dzien dostac.
Nie musisz robic badań przed wizyta docent zleca indywidualnie, ale niektóre badania sie powtarzają, wiec jak cos bys zrobila wczesniej to juz na pierwsze wizycie cos bys wiedziala...
 
@Aduś16 na pewno możesz zrobić pakiet na trombofilie, bo chyba zleca każdemu.
Nk też.
Tylko to musi być w określonym dniu cyklu-ja nie pamiętam w którym bo u mnie robiłam po wizycie u Niego i też nie widział problemu tylko zaznaczył sobie do interpretacji od razu mój dzień cyklu.
Tyle co na szybko pamiętam :)
 
Hej Dziewczynki. Co tam słychać @Never give up - toczysz się jeszcze koleżanko ? @sssurykatka - surciu jak samopoczucie ? @Biedroneczka83 - co u Ciebie ? @Dgd , jak tam ? @tina35 - ? @Beata 4 jak tulisie ?. @annemarie - słodziaki daja pospać ? @dżoasia księżniczki szaleją ? @redferrari - co tam u Was dziewczynki. @Agonia777 - Gosieńko ?
U Nas do przodu - dawczyni w przyszlym tygodniu zaczyna stymulacje i znów nerwy - ile będzie zarodków , jakiej klasy - aaaa osiwieje rormalnie. Jeszcze po drodze histeroskopia i druga połowa sierpnia transfer. Także @dżoasia Asik pożyczysz mi brzuszka po ksiezniczkach ? - obiecuję oddam po 9 miesiącach w dobrym stanie
 
reklama
@Agjiecha1508 kochana jeszcze się docze... Ale to już kilka dni. Jak do poniedziałku nie wyklaruje się nic to w poniedziałek zobaczę swoją księżniczkę..
Brzuch Ci chętnie oddam :-) :-)
Ale się cieszę że w końcu coś się u Was dzieje pozytywnego!!!! ;-) suuuper!!!!
3mam [emoji110][emoji110][emoji110] aby dawczynia okazała się złota kurka, która przyniesie Wam największe szczęście życiowe! :*
Hej Dziewczynki. Co tam słychać @Never give up - toczysz się jeszcze koleżanko ? @sssurykatka - surciu jak samopoczucie ? @Biedroneczka83 - co u Ciebie ? @Dgd , jak tam ? @tina35 - ? @Beata 4 jak tulisie ?. @annemarie - słodziaki daja pospać ? @dżoasia księżniczki szaleją ? @redferrari - co tam u Was dziewczynki. @Agonia777 - Gosieńko ?
U Nas do przodu - dawczyni w przyszlym tygodniu zaczyna stymulacje i znów nerwy - ile będzie zarodków , jakiej klasy - aaaa osiwieje rormalnie. Jeszcze po drodze histeroskopia i druga połowa sierpnia transfer. Także @dżoasia Asik pożyczysz mi brzuszka po ksiezniczkach ? - obiecuję oddam po 9 miesiącach w dobrym stanie
 
Do góry