reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie dostałam info odnośnie moich zarodeczkow - dziś zamrozili 2 blastunie, 2 czekają do jutra, a jeden dziś przestał się rozwijać. Nie mrozili nic w 3 dobie, bo za szybko się rozwijały. Ostatnio tez jeden był taki szybki - chyba po mamusi w gorącej wodzie kapane :ninja2: :-D

Z jednej strony bardzo się ciesze, bo 2 już na pewno sa, ale z drugiej martwie o pozostałe 2. Zdarzyło się kiedyś wam tak, ze hodowali do 6 doby? Z jakiego powodu się tak robi?
I przykro mi, ze jeden nie poradził sobie.

Znowu ta niepewność do jutra. Ale może jakoś dam rade wytrzymać8-)
Ja nigdy nie mialam trzymanych do 6 doby ale widze ze nie jedna ma tu blastusie z 6 na zimowisku. Pewnie troche wolniej sie rozwijają i w 5 dobie jeszcze nie sa blastkami alba sa wczesnymi blastkami chca je hodować dalej...
Dobrze że są dwie... i oby kolejne dwie sie dalej rozwijaly... [emoji110][emoji110]

Zwykle pocztą przychodzi wszystko w około tydzień. Zle zrobilam ze nie kazalam wyslac poleconym, ale kiedys raz poleconym wyslali i szlo 3 tyg wiec teraz normalnie wysylam.
Nie chcialabym jednak zeby sie gdzies zawieruszylo, chociaz nigdy mi sie to nie zdarzyło.
 
No niezle. Ciagle cos wychodzi.. kwas biore pregna start. Tylko powiem szczerze,ze zrobilam tez wynik samego kwasu foliowego i on jest dobry..wynosi 21.20 a normy sa od 3.89 do 26.80... dobrze. Akurat koncze opakowanie i kupie ten polecony. A co do amh. To ponad 3 lata temu kiedy robilam tez mialam ponad 4. Po ciazy pozamacicznej spadlo i teraz sama bylam ciekawa czy dalej spada czy mi sie ogarnelo.

W pregna start tez sa chyba obie formy kwasu foliowego jak w femibionie.
Nie wiem zapytaj lekarza co i jak brac zeby zbic tą homocysteine, albo dziewczyny cos podpowiedzą...
Wit b12, B6 badalas? MTHFR?
Mi wyszly dwie heterozygoty i dostalam od Pasnika 5mg kwasu foliowego i dodatkowo femibion.
Chociaz chwilowo tego 5mg nie biore.
U mnie homocysteina ok.
 
W pregna start tez sa chyba obie formy kwasu foliowego jak w femibionie.
Nie wiem zapytaj lekarza co i jak brac zeby zbic tą homocysteine, albo dziewczyny cos podpowiedzą...
Wit b12, B6 badalas? MTHFR?
Mi wyszly dwie heterozygoty i dostalam od Pasnika 5mg kwasu foliowego i dodatkowo femibion.
Chociaz chwilowo tego 5mg nie biore.
U mnie homocysteina ok.
Nie badalam wit. B ale badalam geny i mam mthr dwie tereozygoty i pai tez. I po tych wynikach dostalam ten kwas zamiast zwyklego, do tego polocard i wit. A+E. dziekuje. O wszystko zapytam za tydzien na pierwszej wizycie w klinice. Od dzis zmieniam swoje zywienie. Co prawda jem zdrowo, bez zadnych uzywek, kolorowych i gazowanych napojów, chipsow itd. ale z duza iloscia slodyczy. Odstawiam!
 
reklama
Do góry