reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No to czekamy dalej:-) Ja wczoraj miałam spokój bez wymiotów a dzisiaj z rana miałam aż dwukrotnie, muszę jeszcze spróbować z rana zażywam euthyrox i pół godziny po mam nie jesc ale zawyczaj jest to dluzej bo usypiam i nie wiem czy to też się nie przyczynia do mdłości muszę zazyc leki i po pół godzinie zjesc chociazby jabłko:-)
Ja tez nic nie czuje a pierwsze ruchy kiedy mozna poczuc?
 
reklama
Sluchajcie u mnie transfer w sobote!! Tak sie ciesze! Ze to akurat sobota i ze endo ladnie uroslo! I w sobote bedzie przy mnie maz. A wydaje mi sie ze juz kiedys mialam w sobote i wtedy beta urosla najwiecej:) mam nadzieje ze teraz ruszy i juz ze mna maluszek zostanie:):) ale wiecie co... Doktorek wybral zarodek, mowie ze bierzemy jeden najlepszy. A ten wybral z 6 doby klasy 4.2.2 klasa dobra ale doba 6... Ktoras miala podany 6 dniowy? Ja jeszcze nigdy. Czy on jest jakis "gorszy"? Tak sobie mysle ze to waleczny Maluszek!
A doktorek sie pomylil na bank bo nawet mowie ze mamy 6 dniowe i czy z tych wybiera a on ze woli 5 dniowe... Mam nadzieje ze po prostu tak mialo byc i juz nie bedziemy zmieniwc, mimo ze mamy 5 dniowe klasy 3.2.2.. Znacie ciaze z 6dniowych zarodkow szczesliwie zakonczonych?
Hej ja też miałam jednego mrozaka z 6 doby i nie wiem czy to mój syn który teraz ucina sobie drzemkę czy któryś z pozostałych śnieżynek. Nigdy o to nie pytałam bo wierzę w każdego po kolei.Ale w sumie teraz tak myślę że poszperam w papierach i może gdzieś coś pisze.Powodzenia
 
Hej ja też miałam jednego mrozaka z 6 doby i nie wiem czy to mój syn który teraz ucina sobie drzemkę czy któryś z pozostałych śnieżynek. Nigdy o to nie pytałam bo wierzę w każdego po kolei.Ale w sumie teraz tak myślę że poszperam w papierach i może gdzieś coś pisze.Powodzenia
Masz racje. W kazdego malucha trzeba wierzyć. To chyba przestane juz czytasz o tych z 6 doby.. Bo wszedzie jest napisane ze blastocysta ksiazkowa jest z 5doby. Moze tak mialo byc ze to akurat ten. Bo doktorek mial w kim wybierac bo mamy 5 zarodkow.:)
 
@Vinszka czy jestes w stanie napisac mi jakie mialas robione badania przed transferem jak cie diagnozowali? Bylabym Ci bardzo wdzieczna.
Pewnie, ale teraz przed transferem nie miałam wiele tych badań. Głównie biopsja endometrium, a tak to zwykle badania przed crio i hormonalne. Nic takiego wyszukanego.

Nie wiem czy miałaś przy transferze nacinanie otoczki blastki i embroGlue. To też zwiększa szanse powodzenia i oczywiście odpowiedni czas podania.
 
reklama
Do góry