reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie wiem, ja bym nie wytrzymała. Dziś na 7 byłam oddać krew i już było mi słabo.
A to tak szybko już glukoza?
Kreci mi sie w glowie juz I na wymioty mo sie zbiera tak dostalam list ze szpitala ze mam sie zglosic ja mieszkam w londynie I to dopiero na 11.15 wode podobno mozna pic ale masakra
 
Dziewczynki wracam zywa po weselu ale bez sily i totalnej motywacji. Nie mam na ten moment zadnego planu, pewnie musimy z mezem spokojnie usiasc i pomyśleć co i jal dalej. Czas weswla byl dla mnie trudny be beta jak wiadomo osiągnęła wielkość 1,27 a później tylko spadala. W trakcie imprezy pojawialo sie jescze mnóstwo sytuacji dopowadzajacych mnoe do placzu, poczawszy od ksiedza ktory mowil o darze marzeaciezynstwa skończywszy na rodzince ktora miala komentarze typu ze widocznoe mojemu mezowi noe "staje" jesli noe mamy jeszcze dzieci!!!! Wrrrrrrr :crazy::wściekła/y:
Ale przeżyłam, z bolem ale przeżyłam!!!
Wlasnie dostalam juz okres także zaczynam od nowa.
Ludzie nie zdają sobie sprawy jaką robią drugiemu krzywdę mówiąc coś takiego. My unikamy imprez rodzinnych jak ognia właśnie z tego względu, to że mieszkamy za granicą nam tylko pomaga.
Pamiętaj po deszczu przyjdzie słońce ;*
 
Dziewczyny dzwonilam do kliniki i jestem umowiona juz na czwartek na wizyte. Polozna cos mowila o podpisaniu papierow do criotransferu. Ale powiedzcie mi czy oni juz teraz będą chcieli mnie przygotowywać znowu tzn juz w tym cyklu? Dziewczyny jak to teraz wyglada wlasnie z criotransferem? Napiszcie mi jak wygladaja takoe przygotowania na cyklu sztucznym i naturalnym.
Aaa ile czasu musze sobie zaplanowac na zrobienie krzywej cukrowej i insulinowej w labie?
 
Dziewczyny dzwonilam do kliniki i jestem umowiona juz na czwartek na wizyte. Polozna cos mowila o podpisaniu papierow do criotransferu. Ale powiedzcie mi czy oni juz teraz będą chcieli mnie przygotowywać znowu tzn juz w tym cyklu? Dziewczyny jak to teraz wyglada wlasnie z criotransferem? Napiszcie mi jak wygladaja takoe przygotowania na cyklu sztucznym i naturalnym.
Aaa ile czasu musze sobie zaplanowac na zrobienie krzywej cukrowej i insulinowej w labie?

3 godziny
 
Dziewczyny slucham bicia serduszka I w sobote jak I dzis znalazlam a tym samym miejscu po prawe stronie czy to znaczy ze mala sie nie rusza?
 
Super że wracasz do gry ☺ trzymam kciuki, ja dzisiaj zostałam przyjęta do szpitala na wywołanie poronienia, mam nadzieję że szybko będę miała to za sobą... Bo też chce jak najszybciej wrócić do gry!
I jak u Ciebie? Nie jestem w temacie... Przykro mi ze u Ciebie sie nie udalo:( ktore to bylo podejscie? Ciaza biochemiczna?:(
 
reklama
Dziewczynki wracam zywa po weselu ale bez sily i totalnej motywacji. Nie mam na ten moment zadnego planu, pewnie musimy z mezem spokojnie usiasc i pomyśleć co i jal dalej. Czas weswla byl dla mnie trudny be beta jak wiadomo osiągnęła wielkość 1,27 a później tylko spadala. W trakcie imprezy pojawialo sie jescze mnóstwo sytuacji dopowadzajacych mnoe do placzu, poczawszy od ksiedza ktory mowil o darze marzeaciezynstwa skończywszy na rodzince ktora miala komentarze typu ze widocznoe mojemu mezowi noe "staje" jesli noe mamy jeszcze dzieci!!!! Wrrrrrrr :crazy::wściekła/y:
Ale przeżyłam, z bolem ale przeżyłam!!!
Wlasnie dostalam juz okres także zaczynam od nowa.
Jeju jak tak mozna komus powiedziec. Okropna ta Twoja rodzina! No ale ludzie nie maja taktu. Nie przejmuj sie. Mam nadzieje ze mimo wszysyko troszke z tego wesela skorzystalas i si pobawilas:):)
 
Do góry