reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No moja mama przeszła załamanie po akcji z moim bratem, trafił do nas jak miał 6 lat wiec tyle lat go wychowywała jakby było trzeba to zycie by za niego oddała a tu taki cios... ale siostry mam super mieszkamy od siebie kawał drogi ale codziennie ze soba gadamy i naprawde wiez mamy jak rodzone siostry.

Ja po tym reportażu aż się przeraziłam ale jeśli los postawi nas przed wyborem bezdzietności a adopcji to i tak myśle ze wybierzemy adopcje choć wiem ze to nie będzie łatwa droga ...
Ale nie wybiegając w przyszłość życzę i sobie i każdej z nas pozytywnych procedur [emoji173]️
 
reklama
Dziewczyny a moze Wy pomozecie. Moja mlodsza siostra jest w ciazy, 28tc, ma straszne zaparcia i nie moze sobie z nimi poradzic. Macie jakies skuteczne sposoby? Biedna az jej krwinki na czole popekaly
 
reklama
Do góry