reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzieki za pamiec dziewczyny!! Kochane jestescie! To forum zawsze mi pomagalo tzn wsparcie osob jakie tu poznalam I cieszy sie ze to sie tu nie zmienilo
Krew juz oddana.. kompletnie nie nastawiam sie na dobry wynik
 
Nie, u mnie było zero objawów. Dziś cieszę się nudnościami i wymiotami... uciążliwe to bardzo, ale doceniam. O to walczyliśmy tyle lat.

Co do wieku. Powiem szczerze, że czytałam wybiórczo posty, bo nadrabiam forum, ale ja sobie założyłam, że do 25 r.ż. urodzę pierwsze dziecko. Po tym czasie czułam się staro i beznadziejne. Patrzyłam na koleżanki, które miały w tym wieku nie jedno dziecko a dwójkę. Tylko po czasie zobaczyłam ta drugą stronę: nie są w stałych związkach, pierwsze dziecko nie było chciane i tak można wyliczać. Sztuką za to jest stworzyć rodzinę, aby dziecko miało oboje rodziców, którzy się kochają i tu wiek już nie gra roli.
Ja tez mam zero objawow , piersi tak troszke pobolewaja ale do zniesienia bol,I jedyne co doskwiera nudnosci I wymioty..az ciezko wstac z lozka..na jedzenie patrzec nie moge..wczoraj tylko I tydzien temu w niedziele nie wymiotowalam
 
W zeszłym roku to było polowkowe tak samo miałam.
Połówkowe jest późnien kontynuacją, nie potrzeba na.to drugiego skierowania.
Poniżej oficjalne wskazania do refundacji. Ivf tam nie ma. Nfz ma swoja interpretacje tych wskazan i o ile poronienia uznaje za zwiekszone ryzyko wad genetycznuch, to ivf nie, zreszta slusznie. Czesto wystarczy wpisac tachykardia plodu, choc u mnie akurat chcieli usg z udokumentowana tachykardia (maly mial.178/min a norma do 176/min :p)
 

Załączniki

  • Screenshot_20190429-101040_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190429-101040_Samsung Internet.jpg
    244,8 KB · Wyświetleń: 36
Ja tez mam zero objawow , piersi tak troszke pobolewaja ale do zniesienia bol,I jedyne co doskwiera nudnosci I wymioty..az ciezko wstac z lozka..na jedzenie patrzec nie moge..wczoraj tylko I tydzien temu w niedziele nie wymiotowalam
Widzę, że mnie ciąża oszczędza :) Nie mam typowych objawów ciążowych i problemu z wymiotami, a jesteśmy zbliżone wiekiem ciąży @Vinszka i @Pala ;) Jutro 10 tc zaczynam. W moim przypadku to akurat dobrze, że nie mam wymiotów i z jedzeniem wszystko ok, bo waże 51 kg i gdybym miała spaść w wagi to nie byłoby dobrze. Druga sprawa to ja panicznie boję się wymiotować - mam emetofobię. Trzymam kciuki dziewczyny za poprawę Waszego samopoczucia ;)
 
Połówkowe jest późnien kontynuacją, nie potrzeba na.to drugiego skierowania.
Poniżej oficjalne wskazania do refundacji. Ivf tam nie ma. Nfz ma swoja interpretacje tych wskazan i o ile poronienia uznaje za zwiekszone ryzyko wad genetycznuch, to ivf nie, zreszta slusznie. Czesto wystarczy wpisac tachykardia plodu, choc u mnie akurat chcieli usg z udokumentowana tachykardia (maly mial.178/min a norma do 176/min :p)
Moze zalezy od kliniki. Tak, kontunacja bo po prenatalnych od razu na polowkowe mnie wpisywali. To samo szwagierka robila prenatalne teraz na poczatku kwietnia i tez na skierowaniu tylko "zaplodnienie pozaustrojowe". Najwaxniejsze ze zrobione.
 
reklama
Widzę, że mnie ciąża oszczędza :) Nie mam typowych objawów ciążowych i problemu z wymiotami, a jesteśmy zbliżone wiekiem ciąży @Vinszka i @Pala ;) Jutro 10 tc zaczynam. W moim przypadku to akurat dobrze, że nie mam wymiotów i z jedzeniem wszystko ok, bo waże 51 kg i gdybym miała spaść w wagi to nie byłoby dobrze. Druga sprawa to ja panicznie boję się wymiotować - mam emetofobię. Trzymam kciuki dziewczyny za poprawę Waszego samopoczucia ;)
Ja o dziwo od dwoch tygodni waze tyle.samo male.wahania wiec z wagi nie lece ale tez nie przybywamDipiero od paru dni zaczelam wymiotowac sama slina masakra ..az miesnie bola juz od tego.Ale takie uroki.a jak u Ciebie brzuszek widac juz cos?Zazdroszcze takiej bezobjawpwej ciazy mam nadzieje ze niebawem.ustapia te dolegliwosci, dzisiaj mi chleb za bardzo pachnial
 
Do góry