reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dawki masz dobre ale tak jak piszą dziewczyny przy następnej becie zrób też proga. W moje klinice też jest zalecenie, że tylko jedna beta a potem czekamy 2 tyg na serduszko. My już nie mamy wpływu na to co się dzieje, tylko spokój może cię uratować :)



Czyli chłopiec, masz już parę, super! Raz jeszcze gratuluję! [emoji173]️



Gin na NFZ lub rodzinny ci wpisze receptę na dupka, na to nie ma refundacji więc luz. Idź do jakiejś przychodni, złóż deklaracje POZ i receptę powinni Ci od ręki wystawić

Dzieki Ilmenau [emoji173]️a Ty juz rozpakowana?
 
reklama
Dzieki Ilmenau [emoji173]️a Ty juz rozpakowana?

Gdzie tam! Moja księżniczka nie chce wychodzić, siedzi w brzuszku mamy leniuszek ;) a dla mnie każdy dzień jak tydzień czekania! W środę mam się zgłosić do szpitala, będą ją chyba namawiać do wyjścia ;)

Jak starsza siostra zareagowała na braciszka?
 
No ale na chłopski rozum czy latanie na usg co tydzien cos zmieni? Ok do 12 tyg jestes na lekach wiec organizm sam nie odrzuci zarodka jesli przestanie sie rozwijać wiec to sprawdzanie co tydzien jest tylko po to zeby szybciej wychwycić odstawienie leków zeby mozna było poronic i to wszystko. Ale dla zdrowia dziecka to nie ma żadnego wpływu bo i tak przeciez go nie uratujesz jesli nawet cos zacznie sie dziać bo nie ma takiej opcji. Dlatego jesli kotos chodzi co tydzien i sprawdza to poprostu robi to tylko dla siebie zeby sobie podglądać swoją dzidzie i cieszyć sie jej widokiem ❤ Ale z punktu widzenia zdrowotnego to nie ma żadnego znaczenia.
Zgadza się, ale chcę wcześniej sprawdzić serduszko żeby powiedzieć rodzinie na święta mam nadzieję dobrą wiadomość. To tylko i wyłącznie mój kaprys bo nie wytrzymam jeszcze dwóch tygodni :)

Ale masz racje, codzienne usg ani raz w miesiacu nic nie zmienią. No chyba, że szybkie wylapanie pozamacicznej.
 
tak dokładnie tyle miałam!!!
A dzisiaj.... uwaga uwaga
366!!!!! Po 2 tygodniach od transferu .
Brawo, gratulacje, pięknie beta wystartowała :)
Dziewczyny, byłam dziś na usg - 35 dpt. Niby wszystko dobrze, serce bije 164 na minutę, maluch ma 1 cm, ale...w lewym jajniku mam pęcherzyk o wielkości 28 mm. Lekarz u którego byłam na usg w Lux Medzie, bo tam tez zdecydowalam się prowadzic dodatkowo ciążę nic mi nie powiedział (nie jest moim prowadzącym). Taki mruk, że wzruszył tylko ramionami. Czy miałyście kiedykolwiek coś takiego? Czy to torbiel po niepękniętym pęcherzyku? Czy w jakiś sposób to zagraża ciąży? Jutro mam usg w mojej klinice, ale jestem już trochę zmartwiona i nie chcę się gryźć z niewiedzy.
Moim zdaniem tez torbiel, bo co innego. Powinno sie w trakcie ciazy wchlonac, a jesli nie to i tak nic sie z tym nie robi, najwyzej jak bedzie rosnac to Ci cos zaproponuja po ciazy albo przy okazji cc... Spytaj swojego lekarza, ale mysle,.ze nie.masz.czym sie martwic.
 
No wlasnie nie wiem czy to torbiel, bo on nic nie powiedzial. To tylko moje domysly.
Jeśli to niepekniety pęcherzyk to jest torbiel czynnościowa. Zazwyczaj do ok 12tc się wchłania, jeśli nie to tak jak Surykacia pisze.
To mówisz, że z dwiema dziewczynami masz spokój? :D Dobrze wiedzieć :D ;)
 
Czy to mozliwe dziewczyny ze zarodek sie zmiejszyl a srode mial 8mm a dzis 6.6mm I teraz nie wiem czy to pierwsze zdjecie jest pecherzyka? A drugie juz zarodka ?
 
Dziewczyny dzisiaj minęły u mnie 2 tygodnie od transferu. Po tym czasie miałam zadzwonić do mojego lekarza prowadzącego. Więc zadzwoniłam i kazał się pojawić się u niego za 2 tygodnie. Poza tym zero jakichkolwiek badań czy to normalne?

Czemu? Na tym etapie nie ma badan do robienia... Pojdziesz za 2ty, moze bedzie juz serduszko to wtedy beda zlecac badania. Mi tez nikt nic nie zlecal i nie widzkalam w tym nic dziwnego.
 
reklama
Do góry