reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To co?
emoji64.png
emoji64.png
?
w
To co? [emoji64][emoji64]?
Tą betę co wyszła 63 robiłam w piątek:-)
 
Dziewczyny, byłam dziś na usg - 35 dpt. Niby wszystko dobrze, serce bije 164 na minutę, maluch ma 1 cm, ale...w lewym jajniku mam pęcherzyk o wielkości 28 mm. Lekarz u którego byłam na usg w Lux Medzie, bo tam tez zdecydowalam się prowadzic dodatkowo ciążę nic mi nie powiedział (nie jest moim prowadzącym). Taki mruk, że wzruszył tylko ramionami. Czy miałyście kiedykolwiek coś takiego? Czy to torbiel po niepękniętym pęcherzyku? Czy w jakiś sposób to zagraża ciąży? Jutro mam usg w mojej klinice, ale jestem już trochę zmartwiona i nie chcę się gryźć z niewiedzy.
 
Wooowwww!!!! Rosną maluchy [emoji173]️[emoji7]
Extra super wiadomości [emoji847]
Megaaaa cieszę się Twoim szczęściem !
Powiedz maluchom ze zostają u mamy na kolejne miesiące a Święta Bożego Narodzenia będą w powiększonym składzie
Misia przekaże im na pewno ♥️
I oczywiście cały czas trzymam kciuki za Ciebie ✊✊✊
 
Dziewczyny, byłam dziś na usg - 35 dpt. Niby wszystko dobrze, serce bije 164 na minutę, maluch ma 1 cm, ale...w lewym jajniku mam pęcherzyk o wielkości 28 mm. Lekarz u którego byłam na usg w Lux Medzie, bo tam tez zdecydowalam się prowadzic dodatkowo ciążę nic mi nie powiedział (nie jest moim prowadzącym). Taki mruk, że wzruszył tylko ramionami. Czy miałyście kiedykolwiek coś takiego? Czy to torbiel po niepękniętym pęcherzyku? Czy w jakiś sposób to zagraża ciąży? Jutro mam usg w mojej klinice, ale jestem już trochę zmartwiona i nie chcę się gryźć z niewiedzy.
Jesli to zwykla torbiel czynnosciowa to powoli sie wchlonie, nic z tym nie trzeba robic.
 
reklama
Do góry