reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczyny:). Jestem Filip i mam się super...20t6d :)
 

Załączniki

  • 20190411_101318.jpg
    20190411_101318.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 93
Cześć dziewczyny, może pomożecie rozpoczęłam leczenie immunosupresyjne (na zestawie od Doktora P. czyli equoral, ecorton i ranigast przez 21 dni) dzisiaj piąty dzień przyjmowania leków i totalnie mnie rozłożyło. Czy podczas choroby powinnam odstawić leki czy niczym się nie przejmować i kontynuować leczenie. Mogę przyjmować równocześnie jekieś leki na przeziębienie. Była któraś w takiej sytuacji? Będę wdzięczna za każdą radę, nie pytałam o to lekarza bo nie zakładałam takiego scenriusza :(
 
Hej dziewczyny dzięki za trzymanie wczoraj kciuków. Kropek bezpiecznie znalazł się na pokładzie ❤️❤️❤️❤️ wczoraj późno wróciłam do domu więc wzięłam tylko leki i poszłam spać. Jutro robię tylko progesteron i estradiol. Dopiero we wtorek 6dpt będzie beta. Więc nadal proszę o kciuki✊✊✊✊✊✊
 
Hej dziewczyny dzięki za trzymanie wczoraj kciuków. Kropek bezpiecznie znalazł się na pokładzie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ wczoraj późno wróciłam do domu więc wzięłam tylko leki i poszłam spać. Jutro robię tylko progesteron i estradiol. Dopiero we wtorek 6dpt będzie beta. Więc nadal proszę o kciuki[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

To trzymamy kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Daj znać jak wyniki jutro
Jakie leki Ci przepisali?
Odpoczywaj i spaceruj przyszła mamusiu [emoji173]️
 
Hej dziewczyny dzięki za trzymanie wczoraj kciuków. Kropek bezpiecznie znalazł się na pokładzie ❤❤❤❤ wczoraj późno wróciłam do domu więc wzięłam tylko leki i poszłam spać. Jutro robię tylko progesteron i estradiol. Dopiero we wtorek 6dpt będzie beta. Więc nadal proszę o kciuki✊✊✊✊✊✊
Trzymam kciuki. Żebyśmy wszystkie z kwietnia miały pozytywne bety też trzymam :)
 
reklama
To trzymamy kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Daj znać jak wyniki jutro
Jakie leki Ci przepisali?
Odpoczywaj i spaceruj przyszła mamusiu [emoji173]️
Mam estrofem 3x1
Utrogestan 3x1
Neoparin 0,6
Relanium 2x1
Tevagrastim 1/5 amp. 30 mln
Dodatkowo od soboty dochodzi Agolutin 1 zastrzyk i wlew z intrapilidu
Na razie pracuję bo przynajmniej nie myślę o tym co się dzieje.
 
Do góry