reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia a dziękuję za pamięć[emoji16]
Niedawno wróciliśmy do domku z pozytywnym nastawieniem
Okazało się ze są 2 pecherzyki większe i 4 mniejsze a to juz coś w 4 dniu stymulacji jak na mnie( bo przy ostatniej był tylko jeden pęcherzyk )
Oprócz ovuleap dostałam menopur i od jutra Cetrotide
Jutro i pojutrze aż 3 zastrzyki
Cetrotide 0,25 ovuleap 300 i menopur75
Tak więc myśle ze moje pecherzyki urosną i będą nadawały się do dalszych etapów
W poniedziałek kolejna wizyta , juz ta decyzyjna przed punkcja która ma być 3-4 kwietnia [emoji16][emoji847]
Boje się ale jednocześnie jestem szczęśliwa ze coś się zaczęło kluć [emoji2]
Trzymajcie kciuki [emoji110]
Ja trzymam za kazda z nas [emoji173]️[emoji110]

No to zapowiada sie bardzo dobrze!
Jak juz w 4 dniu tyle sie ruszylo[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Ja tez przez moment mialam 3 zastrzyki w sumie.
Bedzie dobrze kochana, na pewno!
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
No wlasnie @sssurykatka mi oposywala jak to jest ze ze slabym nasieniem bywa tak ze po 3 dobie degeneruja sie i jest ryzyko ze nie dotrwaja do 5 doby. Wiec jest wtedy szansa ze jesli poda sie w 3 dobie to w organizmie moze sie przyjac. I sama nie wiem.

U was czekali do 5 doby? U was lekarz tak radzil?

Mi lekarz poradzil zeby czekac do 5 doby ale to dlatego ze bylo zaplodnionych wiecej komorek. Po 3 dobie padlo az 6. W 5 dobie byla tylko 1, dopiero w 6 dobie napisali ze sa zamrozone w sumie 4 blastocysty.
Ale tez bylo ryzyko i balam sie ze padna wszystkie w 3 dobie. Ale zaryzykowalismy... lekarz mowil ze podawanie 3 dniowych zarodkow to ryzyko ze on wlasnie padnie po tej 3 dobie i nie rozwinie sie do blastki wiec transfer bedzie „na darmo”
Ale doskonale wiemy ze duzo dzieci sie rodzi z 3-dniowych zarodkow
 
Witamine d warto lykac caly czas, a juz zimą koniecznie bo w naszych rejonach wystepuja spore jej braki. Poza tym jest ona nazywana witamina plodnosci. 1000jm to malo, zbadalabym poziom i w zaleznosci od wyniku zaczelabym moze nawet od 4000jm, ja caly czas biore 2tys, nie mialam niedoboru, ale wynik byl w dolnej granicy.

@Marzycielka7 jakie masz dawki tych lekow?
A kontrolujesz poziom? Nadmiar witaminy D bardzo zle wplywa na nerki. Trzeba uwqzac, zeby nie przedobrzyc.
 
U nas nie było mowy o krótszym czasie. Chyba invicta podaje tylko blastki.

Widzisz, my z sześciu zapłodnionych zostaliśmy z pięcioma. Jeden śpi, drugi (mam nadzieję) w brzuchu się zadomawia [emoji3590] no i trojeczka czeka.

Zostać na forum mam zamiar dluuugo [emoji23]

Vinszka a u Ciebie jaka byla przyczyna skierowania na ivf?
 
Witamine d warto lykac caly czas, a juz zimą koniecznie bo w naszych rejonach wystepuja spore jej braki. Poza tym jest ona nazywana witamina plodnosci. 1000jm to malo, zbadalabym poziom i w zaleznosci od wyniku zaczelabym moze nawet od 4000jm, ja caly czas biore 2tys, nie mialam niedoboru, ale wynik byl w dolnej granicy.

@Marzycielka7 jakie masz dawki tych lekow?

@dżoasia Cetrotide mam 0,25
Menopuru przez dwa dni 75 bo biore z ovuleap 300 j.m
A jak skończę ovuleap jutro to będę mieć Cetrotide 0,25 i menopur 375 j.m
W poniedziałek rano przed wizyta mam sprawdzić estradiol i progesteron [emoji2]
 
reklama
Do góry