reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję że pytasz. Atakuję atakuję!! :D



U mnie własnie to raczej nie była opryszczka tylko niewiadomo co. Bo najpierw miałam bolącą krostkę, która po wyciśnięciu równiesz wyszła i był to wrastający włos. a później miałam jeszcze takie 3 kuleczki które ani nie bolały ani nic i w końcu same zeszły, ale ze względu na nie lekarz wolał odwołać bo nie wiadomo co to było.
Ale to co bolało najbardziej i z czego wyszła ropka to wrastający włos więc może masz to samo.
To ja to mam od wewmeyrznej strony na wargach sromowych wiec tam wloski nie rosna niby nic innego nie ma tam ale musze sie wyogladac. Denerwuje sie bo w piatek transfer
 
Dwa czy jeden zarodek ?? Trzeba sie cieszyc z tego co jest ja mialam jeden transfer i sie nie udal teraz mam miec drugi. I tez ostatnie moje mrozaczki.
Zapłodnili mi 5 komórek z czego 2 poprawnie. Dowiedziałam się, że podadzą mi jedną a druga niestety przestałą się rozwijać. Trochę mam żal, że nie wyszło więcej, ale ciesze się, że chociaż z jednym się udało.
Także jeden zarodeczek.
A Ty ile masz mrozaków?
 
reklama
Zapłodnili mi 5 komórek z czego 2 poprawnie. Dowiedziałam się, że podadzą mi jedną a druga niestety przestałą się rozwijać. Trochę mam żal, że nie wyszło więcej, ale ciesze się, że chociaż z jednym się udało.
Także jeden zarodeczek.
A Ty ile masz mrozaków?
Kochana ciesz sie bo ty mialas dwie b komórki i udalo sie z jedna ktora zostala, a niektire maja po 5 zarodkow juz i sie nie udaje, lub po kilka stymulacji. Ciesz sie kochana i glowa do gory jak tu bedzie wzzystko dobrze to zawsze możesz zaczac po jakims czasie kolejna stymulacje i starania o dzidzie :);)
 
Do góry