reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia jak wygladala u Ciebie ta opruszczka bo rozumie ze byla na drogach rodnych?
Kuzwa dziewczyny nie wiem co to jest od strony wewnetrznej warg pojawila mi sie taka bolaca krostka powiekszona niby opis pasuje do opryszczki z tego co juz sie rano naczytalam czasem mialam cos takiego ale nie zwracalam na to uwagi tu sie dowiedzialam ze to nie dobre o ze to moze byc ta opryszczka. Przepraszam za opis ale jak to przycislam to wyszla z tego biala wydzielina jak by zwykla krosta tradzikowa czasem na twarzy. Czy to moze byc opryszczka dodam ze jestem przed transferem a raczej sie do niego przygotowuje. ;( zawsze cos musi byc.
@dżoasia @annemarie
@Kamaaa sadze ze to jakas krostka tradzikowa, bo z opryszczki wydostalby sie przezroczysty płyn.zdezynfrkuj i czekaj az sie zagoi czyli jakies 2-3 dni. A kiedy masz transfer?
 
reklama
Opuszczam to forum bo nikt nie odpowiada na moje pytania i zamiast jakiegoś wsparcia mam tylko nerwy
Hej...nie denerwuj się tak...za dużo się tu dzieje i nie zawsze daje się to ogarnąć. Jezeli lekarz zdecyduje ze pecherzyki sa ok i są w nich komorki ok to transfer może się udać...wszystko zależy od ich jakości.
 
Wroce do domu i tak zrobie bo teraz w pracy jestem caly czas o tym mysle. Martwie sie zeby nie zaszkodzic blastka bo to moje ostatnie blastki. Wierze w nie i martwie sie zeby bylo ok.

No cos ty! Gdzie blastka a gdzie krostka[emoji6]luzuj glowe bo tym sobie bardziej zaszkodzisz.I be Happy!!! Dzieciaki zaraz maja przelot do bazy[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
No cos ty! Gdzie blastka a gdzie krostka[emoji6]luzuj glowe bo tym sobie bardziej zaszkodzisz.I be Happy!!! Dzieciaki zaraz maja przelot do bazy[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
W piatek maja przelot ❤❤nie tak jestem wykonczona ze ciezko mi sie jest na czym kolwiek skupić. ;)
 
@jolancik trzymam kciuki!!!

@Pini88 bedzie dobrze!!! Trzymam mocno caly czas!!

@Akatombo kochana jak sie czujesz? Jak sie masz??
U mnie zawital 1dc lezalam rano w toalecie na podlodze od 4 godz pomiedzy jednym a drugim sanitariatem ://///
Takiego ataku dawno nie mialam. A w sumie 4 w życiu... ale kolejny cykl. Kolejna szansa[emoji1320][emoji1320][emoji1320] jaki jest plan u Ciebie??
Hej, kochana, u mnie tez wczoraj okres się zaczął... Na szczęście nie bolesny, ale pamiętam te bóle - odkąd usunęłam mięsniaka, zresztą dowiedziałam sie o nim przy podejściu do ivf, to już żadnych dolegliwości nie mam, tylko huśtawka hormonalna ;) Fizycznie więc ok, ale psychicznie nadal jestem rozbita... Na pewno odpuszczam ten cykl, muszę odpocząć. Myślę o tym, żeby się wybrać na akupunkturę, bo tego jeszcze nie próbowałam ;)
A za ciebie trzymam mocno kciukasy. Będziesz podchodziła na naturalnym czy sztucznym?
 
@Kurcia jak wygladala u Ciebie ta opruszczka bo rozumie ze byla na drogach rodnych?
Kuzwa dziewczyny nie wiem co to jest od strony wewnetrznej warg pojawila mi sie taka bolaca krostka powiekszona niby opis pasuje do opryszczki z tego co juz sie rano naczytalam czasem mialam cos takiego ale nie zwracalam na to uwagi tu sie dowiedzialam ze to nie dobre o ze to moze byc ta opryszczka. Przepraszam za opis ale jak to przycislam to wyszla z tego biala wydzielina jak by zwykla krosta tradzikowa czasem na twarzy. Czy to moze byc opryszczka dodam ze jestem przed transferem a raczej sie do niego przygotowuje. ;( zawsze cos musi byc.
@dżoasia @annemarie
może to pryszczyk po prostu, zapalenie mieszka włosowego czy coś :) jak nie swędzi to chyba ok. Polecam octanisept psikać i wietrzyć magazyny na noc :D
 
reklama
Do góry