reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤
MARZEC to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza:

2019-03-26 Tina35 mamy zobaczyć serduszko! ❤ Jeszcze nie wierze.
2019-03-26 Pini88 beta!!!
2019-03-27 Marzycielka7 wizyta u lekarza prowadzącego
2019-03-27 Dgd połówkowe ❤
2019-04-01 Kingul podglądanie maluszka ❤
2019-04-03 lafantynka termin porodu
2019-04-10 ilmenau termin porodu
2019-04-10 Kingul II prenatalne ❤
2019-04-15 Mieciu85 termin porodu
2019-04-23 dżoasia II prenatalne ❤❤
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-07-03 Beata 4 termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-31 dżoasia termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
kochana wpisałam się do kalendarza na 25 kwietnia nie wiem czy dobrze to zrobiłam
 
reklama
Będziemy walczyć o naturalsa;) Mam juz 2 dzieciaków...a to był ostatni kropek. Nie będę podchodzila do symulacji od poczatku...to było trudne, same wiecie :)
Nieudany transfer boli ale i tak jesteś szczęsciarą ze masz już dwójkę :) Kto wie może naturals wpadnie ;) Często się tak zdarza.
Marzę o dwójce dzieci :)
 
@Kurcia jak wygladala u Ciebie ta opruszczka bo rozumie ze byla na drogach rodnych?
Kuzwa dziewczyny nie wiem co to jest od strony wewnetrznej warg pojawila mi sie taka bolaca krostka powiekszona niby opis pasuje do opryszczki z tego co juz sie rano naczytalam czasem mialam cos takiego ale nie zwracalam na to uwagi tu sie dowiedzialam ze to nie dobre o ze to moze byc ta opryszczka. Przepraszam za opis ale jak to przycislam to wyszla z tego biala wydzielina jak by zwykla krosta tradzikowa czasem na twarzy. Czy to moze byc opryszczka dodam ze jestem przed transferem a raczej sie do niego przygotowuje. ;( zawsze cos musi byc.
@dżoasia @annemarie
Hej. Moim zdaniem to nie jest opryszczka...ja niestety na nią choruje i przez to mialam raz cc i raz odwołany transfer. Opryszczka wygląda jak małe pecherze z surowicą w srodku...nie biała...przezeoczysta raczej ...bardzo boli...i sama goi sie długo...
Mysle ze to jakis kaszak lub coś w tym stylu ale mozesz udać sie do dermatologa albo gina zeby to obejrzał...
 
Czyli nie namieszalam. Ja domacicznie mialam przed kazdym transferem kiedy podchodzilam z tym lekiem, lacznie 4 razy. On jakos dlugo w macicy nie dziala.

Na usg jak bedzie powyzej 1000, czasem widac juz cos wczesniej, czasem pozniej. Poki co beta troche niska, ale moze sie rozkreci jeszcze. Na razie nie ma co panikowac, ale tez nie skacz z radosci jeszcze. Cierpliwosci :*

Brzusio widoczny, ruchow jeszcze nie czuje, a jedyne babelki to te z jelit od wzdec :baffled::baffled:

Nie rozumiem pytania... transfer nie ma nic wspolnego z iloscia pecherzykow. Do transferu musi byc zarodek, wystarczy nawet jeden, nie musisz miec calej armii.
To czy transfer sie uda zalezy od tego czy zarodek sie zaimplantuje czy nie. Co ma do tego ilosc pwcherzykow? Ktory masz w ogole dzien cyklu? Jestes po stymulacji czy przed? Te pecherzyki sa antralne czy juz przed owulacja?

Nie dziwie sie ze nikt ci nie odpowiedzial bo to pytanie bylo co najmniej dziwne. Doprecyzuj co masz na mysli to moze bede wiedziec co ci podpowiedziec.
Najlepiej sie od razu obrazic
No to za chwilę poczujesz :) niesamowite wrażenie...
A wzdęcia cóż - uroki ciąży :) lepsze to niż zaparcia chyba :p
 
reklama
Czyli nie namieszalam. Ja domacicznie mialam przed kazdym transferem kiedy podchodzilam z tym lekiem, lacznie 4 razy. On jakos dlugo w macicy nie dziala.

Na usg jak bedzie powyzej 1000, czasem widac juz cos wczesniej, czasem pozniej. Poki co beta troche niska, ale moze sie rozkreci jeszcze. Na razie nie ma co panikowac, ale tez nie skacz z radosci jeszcze. Cierpliwosci :*

Brzusio widoczny, ruchow jeszcze nie czuje, a jedyne babelki to te z jelit od wzdec :baffled::baffled:

Nie rozumiem pytania... transfer nie ma nic wspolnego z iloscia pecherzykow. Do transferu musi byc zarodek, wystarczy nawet jeden, nie musisz miec calej armii.
To czy transfer sie uda zalezy od tego czy zarodek sie zaimplantuje czy nie. Co ma do tego ilosc pwcherzykow? Ktory masz w ogole dzien cyklu? Jestes po stymulacji czy przed? Te pecherzyki sa antralne czy juz przed owulacja?

Nie dziwie sie ze nikt ci nie odpowiedzial bo to pytanie bylo co najmniej dziwne. Doprecyzuj co masz na mysli to moze bede wiedziec co ci podpowiedziec.
Najlepiej sie od razu obrazic
Nie namieszałaś :) To jak widać mojemu chyba się nie chciało co transfer aplikowac domacicznie ;)
 
Do góry