reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Szukam rady bo bije się z myślami a mąż nie wie co mi radzić . Jestem po nie udanym pierwszym razie in vitro z jednym zarodkiem świeżym w lutym . obecnie jestem na tabletkach anty ... aby wyciszyć organizm bo w kwietniu będę się przygotowywać to podania zarodka mrożonego . I teraz nie wiem czy znowu próbować tylko z jednym czy może z 2 proszę o radę . Lekarz mówi o jednym zarodku . Też nie wiem czy zarodek który ma przecinaną błąnkę lepiej się implantuje tak zwane " AH" czy lepiej mu tej błonki nie ruszać .
czytam o tym ananasie czy może wiecie coś więcej od kiedy go zaczać jeść i jak długo ?
z tego co czytam po waszych wpisach to wiecie więcej niż mój lekarz :) Nie ubliżając mu
 
Szukam rady bo bije się z myślami a mąż nie wie co mi radzić . Jestem po nie udanym pierwszym razie in vitro z jednym zarodkiem świeżym w lutym . obecnie jestem na tabletkach anty ... aby wyciszyć organizm bo w kwietniu będę się przygotowywać to podania zarodka mrożonego . I teraz nie wiem czy znowu próbować tylko z jednym czy może z 2 proszę o radę . Lekarz mówi o jednym zarodku . Też nie wiem czy zarodek który ma przecinaną błąnkę lepiej się implantuje tak zwane " AH" czy lepiej mu tej błonki nie ruszać .
czytam o tym ananasie czy może wiecie coś więcej od kiedy go zaczać jeść i jak długo ?
z tego co czytam po waszych wpisach to wiecie więcej niż mój lekarz :) Nie ubliżając mu
Nie jestem w stanie Ci pomoc, bo ja jestem po pierwszym świeżym transferze, a jesli chodzi o ananasa, to jadlam go przez 2 dni po transferze, ale czy to mialo wplyw to nie wiem
 
Szukam rady bo bije się z myślami a mąż nie wie co mi radzić . Jestem po nie udanym pierwszym razie in vitro z jednym zarodkiem świeżym w lutym . obecnie jestem na tabletkach anty ... aby wyciszyć organizm bo w kwietniu będę się przygotowywać to podania zarodka mrożonego . I teraz nie wiem czy znowu próbować tylko z jednym czy może z 2 proszę o radę . Lekarz mówi o jednym zarodku . Też nie wiem czy zarodek który ma przecinaną błąnkę lepiej się implantuje tak zwane " AH" czy lepiej mu tej błonki nie ruszać .
czytam o tym ananasie czy może wiecie coś więcej od kiedy go zaczać jeść i jak długo ?
z tego co czytam po waszych wpisach to wiecie więcej niż mój lekarz :) Nie ubliżając mu

Ja bym chyba nie ryzykowała z dwoma zarodkami
To jest oczywiście zależne od wieku, wywiadu chorobowego i tego ile jest w stanie znieść Twoja psychika
 
@sksk znam to, po jakimś czasie wykształcasz już te mechanizmy i automatyzmy... ale to chyba dobrze, nie? Mam nadzieję, że już niedlugo polecisz z tym tansferem i rozbijesz betowy bank :)

Dziewczyny,
Teraz wszedzie jest refundacja lekow? Czy tylko w części klinik?
Powinna być wszędzie, ale zależy czy spełniasz wymagania. 1. Do 3 stymulacji, 2. Wiek chyba poniżwj 40 rż 3. AMH odpowiedniez ale nie pamiętam ile... wydaje mi się, że powyżej 0.7
Kurde to co ten lekarz jest nieświadomy, załamuje mnie to że trzeba myśleć za nich :( przecież to poważna sprawa!
Wiesz, to trochę nie tak. Jeśli masz lekarza, ktoremu nie ufasz, to go zmień. Może jest tak, że u Ciebie wskazania do sterydu są silniejsze niż ew skutki uboczne? Najlepiej o to spytać. Powiedz, że czytałaś, że steryd może wywoływać wady serca i spytaj, jak on widzi to u Ciebie. Jeśli będzie Cię zbywal lub zbagatelizuje Twoje obawy i nie będzie umiał Ci tego racjonalnie wytłumaczyć, to uciekaj jak najdalej.
Ja przy transferach ze sterydem schodziłam od drugiej bety chyba - jak przyrost byl ok. Choc to tylko raz bylo, potem mialam transfery bez sterydu.;)

@Biedroneczka83 dawaj z info jak połowkowe!!!
 
Dzień dobry!

bardzo intensywny dzień przed nami!
[emoji110] [emoji110] [emoji110] za transfer u @jagodaaga oraz @sandra777.12 - dziewczyny owocnego przelotu do bazy, niech Kropek/Kropki zostaną z wami przez kolejne 8.5 miesiąca!
[emoji110] [emoji110] [emoji110] za betę u @Sili86 - sikańce oszukańce, więc niech beta będzie do nieba!
[emoji110] [emoji110] [emoji110] za owocne jajobranie u @Pini88 - nazbieraj koszyczek ładnych jajeczek!

Dzisiaj też dwie szczęściary podglądają swoje Maluszki - @Biedroneczka83 i @Kingul - dziewczyny, pięknych widoków i podzielcie się z nami super wiadomościami co u waszych dzieci! [emoji173]️ [emoji173]️

Miłego dnia wszystkim!
Powodzenia laseczki[emoji6]
Trzymam za wszystkie kciuki, niech to bedzie dla Was i dla wszystkich piękny dzionek!!!
@ilmenau proszę wpisz mnie na jutro, wizyta u wujka Paśnika[emoji4]
 
Skoro zalewa Cię od 14, liczyłabym od wczoraj (czyli od dnia w którym zaczełp zalewać od 14 :) ).
Sam ibuprofen może niw pomóc, bierz z no-spą czy innym rozkurczaczem.
No wlasnie na poczatku bylo ok ale tak od ok 17 juz mnie zalewalo. W nocy to taka bordowa krew ze skrzepami.
Dziki za rade z nospa tak bede robic. Dobrze ze teraz mnie zalewa bo przynajmniej wizyte w klinice mam mniej wiecej w okresie owulacji to przynajmniej lekarz obejrzy moje pecherzyki i endometrium a nie bede miala juz okresu :)
 
Kurde to co ten lekarz jest nieświadomy, załamuje mnie to że trzeba myśleć za nich :( przecież to poważna sprawa!

To uslyszalam od mojej pani doktor immunolog. Bardzo tego u dziewczyn pilnuje , z gory zaznacza ze od akcji serca schodzimy powoli ze sterydu.Zreszta nie wiem jaki to ma sens branie tego do 12 tyg. I nie mozna zapominac ile efektow ubocznych ma encorton.
Twoja decyzja.
 
reklama
@ilmenau wpisz mnie proszę na 15.03 transfer ;)
Czy którejś z Was zdarzyło się po transferze wracać do domu pociągiem? Czy środek lokomocji ma znaczenie? Ostatnio po transferze odpoczywałam 2 godziny na łóżku i potem wracałam samochodem z mężem. A teraz nie wiem czy mąż dostanie urlop na piątek.
 
Do góry