reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki
A czy zwykly lekarz mi to przepisze?
Czy drogie jest to badanie na wlasne zyczenie?
Rodzinny na nfz może Ci wypisać na sam test obciążeniowy glukozą, za insulinowy trzeba będzie dopłacić,ale nie wiem dokładnie ile. Prywatnie możesz wszystko zrobić bez skierowania, choć kiedyś ktoś.pisał, że labo jednak chciało skierowanie, ale to chyba rzadkie przypadki.
 
reklama
No i pięknie! Dobrze, że wszelkie męczące objawy minęły i nareszcie możesz w pełni cieszyć się ciążą :) Ale ja też miałam panikę jak mi się skończyły mdłości bo to było tak nagle ;)
Cieszyć to może nie tak do końca bo z kolei dopadł mnie straszny ból pleców:no2: i takie prądy idące aż w pośladki. Doktor mówi że niektóre kobiety tak mają i może pomóc masaż. No nic jakoś się trzeba przemęczyć☺
 
Nie sprawdzałam bety bo u nas nie ma opcji poza przychodnia a tam full chorych na grypę i maz powiedział ze co ma byc to bedzie ze nie bede chodzić po żadnych przychodniach teraz, ze wszystkie badania zrobimy jak pojedziemy do Szczecina u nich w klinice, ze sprawdzanie tej bety i tak nic nie zmieni a jeszcze załapie jakies świństwo i zaszkodzę dziecku. Wiec musiałam sie zadowolić tym elektronicznym sikaczem ale One sa mega dobre bo badają poziom hormonu wiec za pare dni znowu zrobie i jesli beta rośnie to on to wyłapie i pokaze tak jak teraz pokazuje 1-2 tydzien to jak sikne w poniedziałek i pokaze 2-3 tydzien tzn ze wszystko w porządku ze beta rośnie.
Tez ten robilam i mialam dwa ten drugi zrobilam pozno jak czekalam na usg.
Będę też miałam taka mozliwosc
 
Girls mam prośbę o interpretacje wyniku obciążenia glukoza 75g:
- na czczo 4,22 mmol,
- po 1 h 9,11 mmol,
- po 2 h - 8,02 mmol
@annemarie @dżoasia myslicie, ze Ok? Wyczytałam, ze norma po 2 h to 7,8 mmol, ale wg diagnostyki norma ro 8,5 mmol i teraz już sama nie wiem:/
 
@anielka0612
Mnie też przerażają na tą chwilę te szczepienia i mam nadzieje ze nie bede musiala podejmowac takiej decyzji. Jedyne co Ci mogę doradzic to na ovufriend jest wątek o szczepieniach i duzo dziewczyn do nich podchodzi. Może coś Ci doradzą, uspokaja.

Mi dodatkowo wyszedł genotyp kir AA i w zależności co tam mojemu wyjdzie w hla-c to tu też może być lipa.
Nk 14,
MTHFR, pai 1 i czynnik v (r2) : uklad heterozygotyczny ale tym sie nie przejmuje.

Screenshot_2019-03-07-20-50-53.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry