reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

My po prenatalnych, 12t6d. Dzidzia ma 6,9cm. Wszystkie pomiary wyszły dobrze, w normach. Niestety płci maleństwo nie odkryło przed nami :)
 

Załączniki

  • 20190220_213612.jpg
    20190220_213612.jpg
    608,1 KB · Wyświetleń: 88
reklama
U nas na prenatalnych jakoś po 12 tc było że na 80 % jeden dziewczynka. 3 tyg później już było na 100 że dziewczyna i chłopak. A jak się czujesz?[emoji4]
U nas na prenatalnych jakoś po 12 tc było że na 80 % jeden dziewczynka. 3 tyg później już było na 100 że dziewczyna i chłopak. A jak się czujesz?[emoji4]
12tc to wcześnie, a potem uzupełnienie, że parka. Ale super usłyszeć taka wiadomość :) ja tak średnio się czuje, apetyt słaby, zmęczona jestem jak tylko coś zrobię, ale najgorzej bo coś mnie zaczyna chyba rozkładać. Głowa mnie strasznie boli+ ból gardła. Robię sobie inhalacje z amolu, ale to nic nie pomaga :/ jak często miałaś usg w ciąży?
 
12tc to wcześnie, a potem uzupełnienie, że parka. Ale super usłyszeć taka wiadomość :) ja tak średnio się czuje, apetyt słaby, zmęczona jestem jak tylko coś zrobię, ale najgorzej bo coś mnie zaczyna chyba rozkładać. Głowa mnie strasznie boli+ ból gardła. Robię sobie inhalacje z amolu, ale to nic nie pomaga :/ jak często miałaś usg w ciąży?

Paracetamol sobie wez na bol glowy i gardla, syrop z cebuli zrob , dziala przeciwbakteryjnie.
 
Surcia[emoji23]plusy bycia szerokiej w doopie to sa, bo kosci miednicy ladnie sie rozchodza, i ci powiem rodzilam go 20 min[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
20 min, 4600. To mi się w głowie nie mieści.:) Też tak chcę... ja mam fobię porodową, wiem, że tyle.się biłam.o to dziecko, że nie powinnam już się bać samego porodu, ale nic na to nie poradzę. Mam fobię porodową odkąd byłam nastolatką. I bardzo się boję.rodzić sn, ale cesarka bez wskazań to tez nie jest dla mnie rozwiązanie... więc staram się być dzielna,.ale ciężko to przychodzi.:)
 
reklama
Ja się zastanawiam, czy jak by się chodziło w PL na wizyty na NFZ to też nie byłby XX w. ;) W sumie to nawet nie wiem, bo omijam szerokim łukiem publiczną służbę zdrowia. Ale może bym się zdziwiła. Nie wiem jak w Anglii kosztuje prowadzenie ciąży prywatnie, ale mi tutaj wychodzi 200 PLN co miesiąc za wizytę + fura leków ( na szczęście większość refundowanych) + diabetolog i endokrynolog co 2 mieś. Pewnie ze 400 PLN/ mieś. wychodzi. Ale jak mówisz, że na wyspach 5 razy tyle, to faktycznie można nie wyrobić. Ciekawe jak to wygląda w innych krajach. Wiem tylko, że moja siostra przy okazji wizyt w Polsce robi zęby (mieszka w Austrii).
U mnie wizyta u ginekologa jednorazowa z usg ale bez żadnych innych badań to £120. Drogo ale na prawdę nie da się porównać wiedzy i rzetelnosci lekarza z midwife z cm do mierzenia brzucha a nawet i lekarzy ginekologow.
Ja byłam u mojej midwife na razie 3x może jeszcze raz pójdę i to by było na tyle na całą ciąże...
Ja mam ciąże zagrożona a ani razu nie proponowano mi żeby zmierzyć mi szyjke albo zrobić badanie dopochwowo. Wszystko jest przez brzuch i jak Mieciu pisał byle szybko i do następnej wizyty albo już najlepiej do porodu od razy...
 
Do góry