reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Mieciu85 jestem na "zwyklym" sztucznym, ale dostalam wczesniej antyki bo mi sie torbiel czynnosciowa zrobila.


W ogole teraz dziewczyny super. W niedziele mi wyszlp tam na dole jakies podraznienie. Wyglada jak 3 bable kolo siebie... sorry za szczegoly...
Takze znajac zycie albo jakas infekcja albo cos... jutro ide do lekarza. Na razie stosuje wszystkie mozliwe dostepne mi sposoby. Bo jak przesuną transfer to sie zirytuje.
Zapsikaj octeniseptem :)
Witam was kobietki :)
U nas słodko kwaśno , po wynikach z morfologii doc Pasnik zadecydował ze musimy zrobić zastrzyk z accogil po 4 a nie po 3 dniach bo za dużo nam wszystko poszybowalo...
Trochę się martwię jaki to może mieć wpływ na betę...
Bo kompletnie nic nie czuje... :(
Chyba zaczynam się już sterować...
A wydawało mi się ze mam wszystko pod kontrolą... :(
Ile ci wyszly leukocyty? Spokojnie, dlatego robisz morfo zeby dobierac dawke do sytuacji :)
 
@Biedroneczka83 @Sol @Forget-me-not... @dżoasia @annemarie dzięki Dziewczyny na słowa wsparcia,czekam na dalszy rozwój sytuacji.Chciałabym się nie stresować i myśleć super pozytywnie ale nie jest łatwo.Może relanium powinnam sobie strzelić? ;)
@Dgd jak się czujesz?Nic już nie kapie po nogach?
Dziewczyny,
Nie mam dostępu do komputera, więc nie mam jak wrzucić kalendarza, ale dzisiaj nasza @tina35 ma kontrolę jajeczek! Mocne ✊✊✊ za ładne wyniki!
Edit: doczytałem, że jesteś już po wizycie. A coś ci dołożył? Kiedy masz następna kontrolę?
No właśnie nic nie dołożył ,dawka 300 menopur i gonapetyl dalej.Dziś wieczorem ovitreele i w piątek punkcja.On twierdzi,że menopur już powyżej 300 nie będzie działał.Już nie mam pomysłu dlaczego tak się rozjechały a było tak pięknie i 12 jajeczek.
Kurcze kicham jak szalona i katar ,coś mnie zbiera wrrr.
@elzza piękna beta :) Czekamy na dalszy wynik i wielkie kciuki!
Transfer w następnym cyklu po leczeniu immunologicznym i teraz 33 tydzień ciąży :)
U nas nie było problemów z nasieniem, u nas na początku była diagnoza niepłodność idiotyczna a po badaniach wyszło, że problemem jest immunologia. My oboje robiliśmy test IMK (subpopulacje limfocytow), poziom komórek nk a ja dodatkowo ana i test v-leiden rozszerzony. Tylko wyniki muszą być interpretowane przez immunologa, bo pokazałam je ginekologowi, endokrynologowi, genetykowi i dostałam trzy różne diagnozy, oczywiście inne niż ta od immunologa.
Ach Ci lekarze ;)
@redferrari jak miło czytać takie wspaniałe newsy!A pokażesz nam swoją księżniczkę?::)
@nadzieja xxx trzymam kciuki za kropka!
@Margit2018 gratulację córeczki!To musi być niesamowite uczucie!!Czekamy na informację jak się czujesz i na zdjęcie Dorotki :)
A ja mam kolejnych znajomych - pierwsze bobo po invitro tera drugie naturalnie niespodziewanie. Słyszałam o kilku takich przypadkach. Chyba się jakiś organizmy odblokowują czy coś. ;)))
Ja znam dwie pary które pierwsze dziecko z in vitro a drugie z wpadki ;)
@Mieciu85 jestem na "zwyklym" sztucznym, ale dostalam wczesniej antyki bo mi sie torbiel czynnosciowa zrobila.
W ogole teraz dziewczyny super. W niedziele mi wyszlp tam na dole jakies podraznienie. Wyglada jak 3 bable kolo siebie... sorry za szczegoly...
Takze znajac zycie albo jakas infekcja albo cos... jutro ide do lekarza. Na razie stosuje wszystkie mozliwe dostepne mi sposoby. Bo jak przesuną transfer to sie zirytuje.
Kurcia a może od golenia ?Jakieś zadrapanie i wdało się jakieś badziewie? Mi właśnie tak się stało od stymulacji..Smarowałam trzema maściami,jak coś to napisze którymi .Co lekarz powiedział?
Mam już brak koncepcji i jedna blastke z 2 stymulacji, mam co prawda jescze 6 komórek zamrozonych ale nie wiadomo co z nich po rozmrozeniu będzie
... Pasnik dał teraz inne zalecenia jak ostatnio bo nie dał immunopresji i wychodzi na to że to właśnie immunopresja dała efekt, teraz miałam acoffil, intralipid i Encorton. Mam dość...
Marta wiem jaki to stres ale poczekajmy na powtórne badanie.
Gdyby się nie udało masz jeszcze 6 zarodków wieć nadzieja na 6 podejść!Uwierz mi,że to ogrom!
Ja nigdy nie miałam żadnego mrożaka więc uwierz mi na słowo ,że jesteś szczęsciara :)
Trzeba kombinować z lekami i próbować bo szanse są!
@dżoasia @sssurykatka musicie mi wybaczyć :) mam nadzieję że już nie długo dołączę do grona ciężarnych :)
Trzymam Ola za to kciuki!!!I całym sercem za pozytywną bęte!!!
@Baylee w ciąży nie jestem ale z tego co piszą dziewczyny to objawy bywają przeróżne i co każda to inny przypadek.
Postaraj się uspokoić i dobrze myśleć!
@Dgd jak dorosnie te 5 jaj bo one też są rozjechane od 14 do 18 mm.Cały czas się zastanawiam co mogło się stać czemu tak się rozjechały.Czy biegunka mogła mieć na to wpływ?Nie wiem czy rotawirus złapałam czy z leków czy już z nerwów ale od tygodnia nie puszcza.Czy to endometrioza. Laurka miała dokladnie taka sama stymulacje i tez 12 jajek i u nich piękne 11 pobrani a u mnie wszystko się rozjechało.
No nic czekam na dalszy rozwój sytuacji ale psycha siada.
 
Hej
Byłam wczoraj u lekarza i powiedział że wyniki ładne, ale za wcześnie jeszcze żeby się cieszyć. Moje HCG wzrosło na 77,72, E2 141, PRG 24,88 badania wykonane w 10 dobie. Następną wizytę mam 08.03.2019r. Mam pytanie do was gdyż jestem całkowitym laikiem kiedy będzie można zrobić USG, żeby cokolwiek było widać i żeby była pewność, że jestem w ciąży ? Czy oprócz tego co lekarz polecił oraz kwasu foliowego i kompleksu witamin zażywacie coś dodatkowo jakiej firmy witaminy stosujecie? Trzymajcie kciuki żeby bąbelek się prawidłowo rozwijał. :)
Piękna beta :) Na usg pęcherzyk w macicy powinno być widać przy beta hcg ok 1500. Ale moze nie być nic więcej, więc jeśli chcesz jedno a porządne to tak jak annemarie pisze, ok miesiąca po transferze.
Ja w 1 trymestrze ze wspomagaczy brałam tylko kwas foliowy i wit D, od 2 trymestru Mama DHA.
 
Rzeczywiście jaja... łaskę robią z tym usg? Jak dziecko 5 kg ma to też kobitom kazą rodzić naturalnie? Jednak te nasze standardy nie takie złe...

Duphaston we krwi nie wychodzi, moze na luteinę podjęzykową się przerzuć?
Mi jak było za mało dokładali jak Asia mówi prolutex. Miejsce po zastrzyku boli, nie zdziw się. A kiedy beta? :)

No niestety takie standardy... dodatkowe usg poza 12 i 20 tygodniem baardzo ciezko wyrwac od nich, mysle ze jesli dziecko mialoby 5kg to tez nie przekonywaliby specjalnie do cesarki ;)
 
A masz obwod glowy i brzucha? Ja bylam dzisiaj u diabetologa, posprawdzal to wszystko na siatkach centylowych i mlody jest za duzy[emoji85]a mloda wchodzi idealnie, jak na ten tydzien. Moze to by cie uspokoilo?

No wlasnie nie mam obwody glowy bo szczerze mowiac to usg w klinice w Polsce tez bylo troche takie o cztery litery roztrzasc. Jedynie co, to mi wage podal i zaczal o tej cukrzycy ciazowej mowic, czym mnie zupelnie zbil z tropu i juz nawet nie zdazylam zapytac. Na dotychczasowych usg obwod glowki byl zawsze co do dnia wg wieku ciazy jedynie brzuszka byl zawsze wiekszy wlasnie o jakies 4 tyg. Ale w 28 tyg po doglebnym usg w uk jak to przelozyli na siatki centylowe to dziecko bylo po srodku skali 1.2 kg, wiec moze usg w klinice dalo jakis przeklamany odczyt albo bylo zrobione niedokladnie. Glownie balam sie o cukrzyce ale skoro to zostalo wykluczone to podobno wieksze dziecko lepsze niz za male i tego sie trzymam, zawsze mozna zrobic w takim przypdku cesarke.
 
reklama
Dziewczyny krew do badań oddana teraz tylko czekać na wyniki i rejestrować się w klinice i potwierdzam koszt AMH 40 zł! Niestety doszły mi problemy ze zdrowiem i czeka mnie neurolog i może nawet rezonans [emoji57]
 
Do góry