reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mamuśka , oczywiście opakowań z lekami
Haeh, bo tak dziwnie napisalas, ze opakowan po prolutexie... itp ;) jak mi cos zostanie prolutexu czy lutinusa to dam ci znac w srode.
Dziekuje kochana, foteczek to raczej mi nie dadza, bo to jest takie szybciutkie okrojone usg, ale bede zdawala raport, az jestem ciekawa na ile waga mojego klocuszka zostanie wyliczona dzis ;). Dostalam wlsnie wyniki krzywej cukrowej, tak czytam mame ginekolog i wartosci referencyjne i chyba wyniki ok. Czy dobrze mysle?Zobacz załącznik 943963
Piekne te wyniki jak dla mnie!
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje waszej porady.
W listopadzie przed transferem TSH mialam 1.3,a wczoraj 8. Lekarz twierdzi ze to nie od obecnej stymulacji. Suplementuje chlorelle,complex B,q10,witD wątpię czy ktorys z tych suplementow zaburzył prace tarczycy a moze jednak?
Czy to raczej accofil lub metyphred16mg z listopada zostawil takie pozostałości?
Dzis powtorzylam Tsh,ft3,ft4.

Dziewczyny z Krakowa:Czy na szybko dostane sie gdzies jutro do endokrynologa,ktory ma usg w gabinecie?
 
Dziewczyny potrzebuje waszej porady.
W listopadzie przed transferem TSH mialam 1.3,a wczoraj 8. Lekarz twierdzi ze to nie od obecnej stymulacji. Suplementuje chlorelle,complex B,q10,witD wątpię czy ktorys z tych suplementow zaburzył prace tarczycy a moze jednak?
Czy to raczej accofil lub metyphred16mg z listopada zostawil takie pozostałości?
Dzis powtorzylam Tsh,ft3,ft4.

Dziewczyny z Krakowa:Czy na szybko dostane sie gdzies jutro do endokrynologa,ktory ma usg w gabinecie?
Poszukaj na znanymlekarzu
Moze to byc po sterydzie, w zeszlym roku po encortonie tez mi zaczelo leciec w gore i dostalam eythyrox, z tym ze jak odstawilam to odstawilam tez euthyrox i potem bylo ok
 
Haeh, bo tak dziwnie napisalas, ze opakowan po prolutexie... itp ;) jak mi cos zostanie prolutexu czy lutinusa to dam ci znac w srode.

Będę wdzieczna, gdyby coś zostało to chętnie przytulę;) P.s. Napisałam opakowania, ponieważ na grupach fb tak się przyjęło niby nie można handlować lekami na receptę i laski dla ściemy piszą że szukają opakowań a nie leków
Jak się czujesz?Jak Twoje maluszki?
 
Byłam w szpitalu. Właśnie wracam. Miałam krwawienie, nie plamienie. Żywa krew. W szpitalu przy badaniu pełno tego wyciekło. Dziecko żyje, słyszałam serduszko. Tak strasznie się boję. Trzymajcie za nie kciuki
Trzymam mocno kciuki. Ale jak to krwiak, to połowa połowa dziewczyn tutaj ma takie akcje i wszystko kończy się dobrze. Nie zazdroszczę takich przygód:(

Noe wiem czy nadal się wspomagacie czymś. Ja od 12 tygodnia bez żadnych leków i zaparcia jak ręka odciął odeszły. 2 dni bez progesteronu i normalnie funkcjonuje. Wiec może to któreś pocieszy ze jak się odstawi to wszystko wraca do normy.
Biedroneczko oby... Bo to się wykończyć można:baffled:

Dziekuje kochana, foteczek to raczej mi nie dadza, bo to jest takie szybciutkie okrojone usg, ale bede zdawala raport, az jestem ciekawa na ile waga mojego klocuszka zostanie wyliczona dzis ;). Dostalam wlsnie wyniki krzywej cukrowej, tak czytam mame ginekolog i wartosci referencyjne i chyba wyniki ok. Czy dobrze mysle?Zobacz załącznik 943963
Glikemia jak marzenie, aż Ci zazdroszczę;) Ja po 1 grahamce i insulinie mam cukier 170.
 
Dziekuje kochana, foteczek to raczej mi nie dadza, bo to jest takie szybciutkie okrojone usg, ale bede zdawala raport, az jestem ciekawa na ile waga mojego klocuszka zostanie wyliczona dzis ;). Dostalam wlsnie wyniki krzywej cukrowej, tak czytam mame ginekolog i wartosci referencyjne i chyba wyniki ok. Czy dobrze mysle?Zobacz załącznik 943963
Jestem już po punkcji na 7 pęcherzyków tylko 2 komorki lekarz mówił że ta jedna sie rozpadnie a 1 jest dojrzała
Nie wiem co mam myśleć
Czy któraś z Was też tak miała ze większość pustych pęcherzyków
Lekarz mówił ze mam odpowiedź dla czego nie mogę zajść w ciążę bo pęcherzyki sa puste ładnie reaguję na symulację a potem 2 komorki z czego jedna dojrzała trzymajcie za mnie i moją komoreczke[emoji7][emoji4] dopiero jutro mam dzwońic po 13 czy sie zapłodniła
 
Jestem już po punkcji na 7 pęcherzyków tylko 2 komorki lekarz mówił że ta jedna sie rozpadnie a 1 jest dojrzała
Nie wiem co mam myśleć
Czy któraś z Was też tak miała ze większość pustych pęcherzyków
Lekarz mówił ze mam odpowiedź dla czego nie mogę zajść w ciążę bo pęcherzyki sa puste ładnie reaguję na symulację a potem 2 komorki z czego jedna dojrzała trzymajcie za mnie i moją komoreczke[emoji7][emoji4] dopiero jutro mam dzwońic po 13 czy sie zapłodniła
✊✊✊✊✊trzymamy
 
reklama
Będę wdzieczna, gdyby coś zostało to chętnie przytulę;) P.s. Napisałam opakowania, ponieważ na grupach fb tak się przyjęło niby nie można handlować lekami na receptę i laski dla ściemy piszą że szukają opakowań a nie leków
Jak się czujesz?Jak Twoje maluszki?

Handlowac nie mozesz , oddac”za darmo” juz tak[emoji23]bardziej to wiarygodne niz zbieranie pudelek[emoji23]tez myslalam o co chodzi?[emoji23]
 
Do góry