reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem już po punkcji na 7 pęcherzyków tylko 2 komorki lekarz mówił że ta jedna sie rozpadnie a 1 jest dojrzała
Nie wiem co mam myśleć
Czy któraś z Was też tak miała ze większość pustych pęcherzyków
Lekarz mówił ze mam odpowiedź dla czego nie mogę zajść w ciążę bo pęcherzyki sa puste ładnie reaguję na symulację a potem 2 komorki z czego jedna dojrzała trzymajcie za mnie i moją komoreczke[emoji7][emoji4] dopiero jutro mam dzwońic po 13 czy sie zapłodniła

Jakie masz AMH?
 
reklama
Jestem już po punkcji na 7 pęcherzyków tylko 2 komorki lekarz mówił że ta jedna sie rozpadnie a 1 jest dojrzała
Nie wiem co mam myśleć
Czy któraś z Was też tak miała ze większość pustych pęcherzyków
Lekarz mówił ze mam odpowiedź dla czego nie mogę zajść w ciążę bo pęcherzyki sa puste ładnie reaguję na symulację a potem 2 komorki z czego jedna dojrzała trzymajcie za mnie i moją komoreczke[emoji7][emoji4] dopiero jutro mam dzwońic po 13 czy sie zapłodniła

Trzymam mocno kciuki.
 
A ja dziewczęta po tej biopsji jestem, bolało okrutnie, bo był problem z dostaniem się. Teraz mam nadzieję, że wynik będzie dla mnie pozytywny. Trochę czekania przede mną, aaaaale.... jutro odstawiam leki i czekam na @.
Planowo mój transfer ma być w marcu, czyli wracam po mojego kropusia :) (jeśli nic nie wyjdzie po drodze).
 
Dr Paśnik kazał mi odstawić acard i znowu robić zastrzyki z heparyny. Czyli neoparin. Próbuję zdobyć szybko receptę
 
Dziewczyny potrzebuje waszej porady.
W listopadzie przed transferem TSH mialam 1.3,a wczoraj 8. Lekarz twierdzi ze to nie od obecnej stymulacji. Suplementuje chlorelle,complex B,q10,witD wątpię czy ktorys z tych suplementow zaburzył prace tarczycy a moze jednak?
Czy to raczej accofil lub metyphred16mg z listopada zostawil takie pozostałości?
Dzis powtorzylam Tsh,ft3,ft4.

Dziewczyny z Krakowa:Czy na szybko dostane sie gdzies jutro do endokrynologa,ktory ma usg w gabinecie?

A brałas encorton? Bo mi po encortonie też skoczyło TSH i musiałam zwiekszyc dawkę eythyroxu, zeby to zbić.

Jestem już po punkcji na 7 pęcherzyków tylko 2 komorki lekarz mówił że ta jedna sie rozpadnie a 1 jest dojrzała
Nie wiem co mam myśleć
Czy któraś z Was też tak miała ze większość pustych pęcherzyków
Lekarz mówił ze mam odpowiedź dla czego nie mogę zajść w ciążę bo pęcherzyki sa puste ładnie reaguję na symulację a potem 2 komorki z czego jedna dojrzała trzymajcie za mnie i moją komoreczke[emoji7][emoji4] dopiero jutro mam dzwońic po 13 czy sie zapłodniła

Mocne kciuki za tą jedną jedyną komóreczkę!!! Oby to było złote jajko!

A ja dziewczęta po tej biopsji jestem, bolało okrutnie, bo był problem z dostaniem się. Teraz mam nadzieję, że wynik będzie dla mnie pozytywny. Trochę czekania przede mną, aaaaale.... jutro odstawiam leki i czekam na @.
Planowo mój transfer ma być w marcu, czyli wracam po mojego kropusia :) (jeśli nic nie wyjdzie po drodze).

A kiedy bedziesz miec wyniki? Trzymam kciuki, zeby transfer był w marcu :)
 
reklama
A brałas encorton? Bo mi po encortonie też skoczyło TSH i musiałam zwiekszyc dawkę eythyroxu, zeby to zbić.

Ja mialam metypred 16mg wiec tobpewnie po tym. Jak Ci beta wyszla pozytywna to przez caly czas brania encortonu mialas podwyższony euthyrox?
Ja biorę od wczoraj Euthyrox 125 i Letrox 100

Mocne kciuki za tą jedną jedyną komóreczkę!!! Oby to było złote jajko!



A kiedy bedziesz miec wyniki? Trzymam kciuki, zeby transfer był w marcu :)
 
Do góry